Rozrywka i wypoczynek » Sport

Spotkanie z Rajdowymi Mistrzami!

Spotkanie z Rajdowymi Mistrzami!
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkie rajdowe święto na warszawskiej Karowej: na polskim klasyku rajdowym, znanym z Rajdu Barbórki, swoje umiejętności zaprezentuje 5-krotny Mistrz Świata WRC Sébastien Loeb oraz Dani Sordo, wicelider tegorocznej serii WRC.

Przejazdy mistrzów odbędą się w niedzielę 21 czerwca, na kilka dni przed Rajdem Polski. Będzie to pierwsza wizyta Loeba i Sordo w naszym kraju.

Karowa to najbardziej rajdowa ulica w Polsce, miejsce gdzie co roku podczas Rajdu Barbórki rozgrywane jest słynne Kryterium Asów. 21 czerwca po raz pierwszy z tą trasą zmierzą się rajdowi mistrzowie: Sébastian Loeb oraz Dani Sordo. Co więcej - zabiorą ze sobą pasażerów.

Przed pokazem umiejętności rajdowych Mistrzów WRC będzie miała miejsc kolejna atrakcja dla fanów sportów motorowych w Polsce. Za sterami Citroënów C2R2 Max, zasiądą uczestnicy polskiej odsłony europejskiego programu Citroën Racing Trophy, którzy walczyć będą o tytuł najszybszego kierowcy na Karowej.

25 czerwca Loeb i Sordo wystartują w Rajdzie Polski rozgrywanym w Mikołajkach. Będzie to pierwsza od 1973 r. oficjalna runda Mistrzostw Świata WRC odbywająca się w Polsce.

Wstęp wolny, start o godz. 18.00






Nadesłał:

ap

Wasze komentarze (0):

Dodaj Komentarz »

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy

System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

zarejestruj się | zaloguj
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej

Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Zapraszamy do współpracy!

Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów
Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów


Dołącz do nas na Facebooku

Reklama







Kalendarium

Za 7 dni:
7. Festiwal "Świeto Ogrodów" 2012 Kraków - Małopolska
Za 22 dni:
16 czerwca 2012 - seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelności jelita (LGS)"
Seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelnosci jelita (LGS)"
dodaj wydarzenie »

Najczęściej czytane artykuły

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »