Dom » Budownictwo

Styropian mówi sam za siebie!

Styropian mówi sam za siebie!
Zobacz więcej zdjęć »
Wyjątkowe cechy styropianu przybliża nowa kampania informacyjna „STYROPIAN.men – Gwiazdy Termoizolacji” realizowana przez Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu. Akcja wystartowała na początku czerwca i spotkała się z bardzo pozytywny odbiorem.

Celem działań komunikacyjnych jest promocja najpopularniejszego w Polsce materiału do termoizolacji budynków – styropianu. Kampania powstała w myśl idei: „styropianu nie trzeba reklamować, styropian broni się sam”. Dlatego w kampanii STYROPIAN.men to sam produkt (a dokładniej 4 jego personifikacje: styropian Szary, Biały, Wodoodporny i Twardy), w iście gwiazdorskim stylu, opowiada o swojej pracy i odniesionych sukcesach.

Każda odmiana styropianu przeznaczona jest do konkretnego zastosowania i posiada określony zestaw atrybutów. Wizerunek bohaterów wykreowano w oparciu o te wyjątkowe właściwości. – Celem naszej kampanii jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat zalet i zastosowań styropianu – wyjaśnia Kamil Kiejna, prezes PSPS. – Dzięki humorystycznej konwencji, która wychodzi poza wszelkie schematy prezentacji produktu budowlanego, jakim jest styropian, kampania ma szanse być zapamiętana – dodaje.

Na potrzeby kampanii stworzono stronę internetową STYROPIAN.men, na której można znaleźć nie tylko informację o samej kampanii, lecz także przydatną wiedzę na temat każdego z rodzajów styropianu. Wywiady z bohaterami możemy obejrzeć  w trzech spotach video emitowanych w serwisie YouTube.

Styropian Biały, Szary, Wodoodporny i Twardy będą obecni w wiodących tytułach poświęconych tematyce budownictwa i w prasie ogólnoinformacyjnej (w wydaniach drukowanych i internetowych), jak również w rozgłośniach radiowych – ogólnopolskich i lokalnych. Ważnym elementem kampanii jest komunikacja z odbiorcami, stąd obecność STYROPIAN.men na największym portalu społecznościowym.

 

Zapraszamy do śledzenia kampanii:

Strona kampanii: http://styropian.men

Facebook: https://www.facebook.com/styropian.men

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1ygeJtBRWn1E7wMjTOS8UQ

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 2 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »