Rozrywka i wypoczynek » Sport

Sukces Łukasza Fabiańskiego

Zobacz więcej zdjęć »
W czwartej rundzie Carling Cup Arsenal Londyn pokonał u siebie Wigan Athletic 3:0 i awansował do kolejnej rundy rozgrywek. W bramce "Kanonierów" cały mecz rozegrał Łukasz Fabiański.

Pod bramką Fabiańskiego zagotowało się już w 3. minucie. Długim wrzutem z autu popisał się Maynor Figueroa, a Fabiański na raty łapał piłkę. W 12. minucie Fabiański ponownie musiał interweniować. Z dystansu uderzył Lee Cattermole, ale Polak pewnie złapał piłkę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W 27. minucie znów zagotowało się pod bramką Fabiańskiego. Tym razem nasz bramkarz pewnie interweniował po strzale Daniela De Riddera.

W 42. minucie Arsenal objął prowadzenie. Po kapitalnym podaniu Jacka Willshere'a piłkę do bramki skierował Jay Simpson.

W drugiej połowie "Kanonierzy" przypieczętowali zwycięstwo. W 66. minucie do bramki Wigan trafił ponownie Jay Simspon, a 4 minuty później na 3:0 podwyższył Carlos Vela.
W 88. minucie Fabiański pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności. Kapitalnym rajdem popisał się Daniel De Ridder. Skrzydłowy Wigan minął trzech zawodników, znalazł się w sytuacji sam na sam z Fabiańskim. Polak obronił strzał De Riddera i w świetnym stylu obronił dobitkę Amra Zakiego.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.