Rozrywka i wypoczynek » Sport

Suplement poprawiający zasypianie i jakość snu!

Suplement poprawiający zasypianie i jakość snu!
Zobacz więcej zdjęć »
W dzisiejszych czasach kiedy człowiek żyje w nieustannym pośpiechu często zaniedbuje tak bardzo ważny czynnik zdrowia jakim jest sen. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak bardzo ważny jest to element potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Sen ma fundamentalne znaczenie dla naszego układu nerwowego, gospodarkę hormonalną oraz konsolidację pamięci. Czynniki te niezmiernie ważne są dla każdej osoby aktywnej.


Podczas treningów siłowych zależy nam na prawidłowym funkcjonowaniu naszego układu nerwowego ponieważ podnoszenie ciężarów stymuluje mięśnie do wzrostu a wszystko odbywa się za sprawą neuroprzekaźników. Ograniczenie ilości snu w znacznym stopniu przekłada się na brak efektywnego przekazywania informacji a tym samym na ograniczone efekty jakie możemy uzyskać podczas treningów na siłowni. Jeżeli chcemy poprawić jakość naszego snu dobrym rozwiązaniem mogą być suplementy diety. Jednym z nalbardziej popularnych suplementów "na regenerację" jest ZMA - połączenie cynku i magnezu oraz witaminy B6. Suplement ten jest dostępny niemalże w każdym sklepie z suplementami i odżywkami dla sportowców. Przy jego wyborze należy jednak sprawdzić stosunek składników aktywnych bo tylko ich odpowiednie zestawienie przyniesie oczekiwane efekty.

Preparat znajdziesz na stronie www.gieldasupementow.pl

Ponad to odpowiednia długość snu zapewni nam poprawne funkcjonowanie gospodarki hormonalnej. Głównie dla mężczyzn jest to czynnik bardzo istotny ponieważ wysoka ilość testosteronu będzie kluczowa w procesie budowania masy mięśniowej. Reasumując należy ćwiczyć ciężko, odpoczywać długo a poprawa sylwetki będzie zauważalna w bardzo krótkim czasie. 

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Giełda Suplementów www.gieldasuplementow.pl
http://gieldasuplementow.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »