Motoryzacja » Samochody

Świętuj Dzień Kobiet z Galerią Grafitt

Świętuj Dzień Kobiet z Galerią Grafitt
Zobacz więcej zdjęć »
Bez wątpienia 8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo. To idealna okazja, by podarować swojej partnerce, mamie, babci czy siostrze coś wyjątkowego. Z okazji święta płci pięknej również Galeria Grafitt przygotowała wyjątkową akcję.

8 marca to wspaniały dzień, celebrowany na całym świecie. Dziś każdy mężczyzna dba, by jego ukochana otrzymała kwiaty, życzenia czy inne miłe niespodzianki.

W Galerii Grafitt Dzień Kobiet potrwa aż cały tydzień. Wszystko za sprawą organizowanej akcji, która rusza już dziś, a zakończy się 15 marca. Każda kobieta może zdobyć dwutygodniowy bilet parkingowy przy ul. Bohaterów Westerplatte 24. Wystarczy, że odwiedzi galerię, zrobi zakupy za minimum 100 zł i okaże paragon w salonie Heхeline. Szczegóły akcji są dostępne na profilu Galerii Grafitt na portalu Facebook.  

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MilenaPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 2 dni:
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 3 dni:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 6 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »