Technologie » Telekomunikacja

Telefony Orange z simlockiem

Największą wadą telefonów komórkowych jest blokada SIM Lock zakładana przez operatorów

Zabezpieczenie chroniące operatora Orange przed wykorzystaniem ich telefonów w innych sieciach to nic innego jak simlock. Dla samych użytkowników komórek tego rodzaju zabezpieczenie bywa niezwykle problematyczne, ponieważ narzuca pewne ograniczenia. Na całe jednak szczęście dla takich ludzi da się zdjąć simlock Orange bez większych trudności.

Tego rodzaju proces można wykonać zarówno serwisie z telefonami komórkowymi jak i też za pośrednictwem internetu. Ściąganie z telefonów komórkowych blokady simlock jest jak najbardziej legalne, a więc każdy może bez obaw o konsekwencje zlecić taką czynność.

Koszty jakie poniesiemy za odblokowanie Orange są zróżnicowane, ponieważ są one zależne od marki i modelu poszczególnych telefonów. Samo zdjęcie simlocka z Orange zajmuje bardzo niewiele czasu, co stwarza sposobność nawet do samodzielnego pokuszenia się o tego rodzaju działanie. Do tego, aby prawidłowo ściągnąć simlocka ze swojej komórki wystarczy nam komputer podłączony do sieci oraz odpowiednie programy umożliwiające wygenerowanie kodu odblokowującego telefon.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

e-Simlock - odblokowanie telefonu komórkowego
http://e-simlock.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »