Technologie » Komputery

Thales Alenia Space España wybiera rozwiązanie Comarch Smart BSS

Thales Alenia Space España wybiera rozwiązanie Comarch Smart BSS
Zobacz więcej zdjęć »
Hiszpańska spółka firmy Thales Alenia Space – największego producenta anten satelitarnych w Europie – wybrała rozwiązanie Comarch Smart BSS dla jednego ze swoich klientów z Azji Południowej.

Wdrożenie ma za zadanie usprawnić zarządzanie ofertami produktowymi, płatnościami i fakturowaniem oraz skrócić czas wprowadzania nowych usług na rynek. Umowę podpisano pod koniec 2016 roku, projekt obecnie jest w fazie realizacji.

Thales Alenia Space zdecydowała się na wprowadzenie dla jednego ze swoich klientów Comarch Smart BSS – kompleksowego, wstępnie zintegrowanego rozwiązania BSS z predefiniowanymi procesami biznesowymi. Rozwiązanie składa się z narzędzia CRM dla dostawców usług, z systemu bilingowego i katalogu produktów.

Wszechstronny Comarch Smart BSS został odpowiednio dostosowany, by skutecznie wspierać procesy B2B (business-to-business), co było jednym z wymagań klienta końcowego. Nowa platforma BSS zoptymalizuje kluczowe procesy realizowane przez azjatyckiego operatora satelitarnego (klienta Thales Alenia Space) dostarczającego usługi nadawcze i łącza szerokopasmowe dla klientów biznesowych.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/crm/thales_alenia_space_espana_wybiera_rozwiazanie_comarch_smart_bss.html

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »