Dom » Wnętrza

Trendy w wystroju wnętrz wg Eichholtz.

Trendy w wystroju wnętrz wg Eichholtz.
Zobacz więcej zdjęć »
Oversizowe kanapy, matowe aplikacje czy połyskujące poduszki to tylko niewielki skrawek tego, o czym powinniśmy zapomnieć rozpoczynając nowy, o wiele przyjemniejszy dla oka 2018 rok. Teraz dominować będzie natura.

 

Kluczowe trendy znacznie odbiegają od zeszłorocznych, skupiając się na geometrii i organicznych produktach. W projektach kanap wartość w tym sezonie stanowi prostota i harmonia linii oraz kształtów. Odczuwalny jest też wpływ epoki barokowej, która przez bogactwo aksamitu, drewna, szkła czy mosiądzu tworzy fuzję stylu retro z nowoczesnością.

Kanapy Eichholtz, przez dobór najlepszych materiałów, odnajdują się zarówno w towarzystwie betonu, cegły jak i drewna - co czyni je ponadczasowymi.

Kolorystyka wyraźnie nawiązuje do ziemi, ale nie tylko. Ciepłe beże, brązy i szarości przełamywane są odważnym turkusem czy elegancką czernią, co w zestawieniu z żywymi kwiatami sprawia, że wnętrze stanie się nowoczesne i przytulne.

Eichholtz by Clue

 

 

Ul. Syta 93 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kostrzewapr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 1 dzień:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 4 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »