Technologie » AGD - RTV

TU Europa ubezpiecza smartfony klientów Neonet

Towarzystwo Ubezpieczeń Europa rozszerza aktywność biznesową poza sektorem finansowym. Firma rozpoczęła sprzedaż ubezpieczenia wyświetlaczy smartfonów i tabletów w sieci sklepów Neonet. Produkt jest oferowany jako indywidualna polisa w momencie zakupu sprzętu.

TU Europa, osadzona dotąd głównie na współpracy biznesowej z instytucjami finansowymi, intensywnie rozwija dystrybucję multikanałową. Sprzedaje ubezpieczenia nie tylko w bankach, ale i bankomatach, u touroperatorów, organizatorów imprez sportowych oraz w telekomie. Oferuje także 11 rodzajów polis na swojej stronie www.tueuropa.pl i za pośrednictwem porównywarek internetowych. Ponadto umożliwia zakup ubezpieczeń turystycznych poprzez aplikację mobilną „Europa podróżuje”.

Działając w sektorze B2B dobrze rozumie potrzeby partnerów z różnych branż i ich klientów.

- Uszkodzenia wyświetlaczy smartfonów i tabletów stanowią główny problem użytkowników tego sprzętu. Po sukcesie, jaki osiągnęło to ubezpieczenie w telekomach, sprzedaż polis w sieciach sklepów Neonet jest kolejnym krokiem wychodzącym naprzeciw potrzebom klientów. Ideą, która nam przyświeca w tego typu rozwiązaniach jest prostota zakupu, jednoznaczny przedmiot ochrony oraz korzystna cena – argumentuje Hanna Kalicińska, dyrektor ds. Klientów Kluczowych TU Europa.

Ubezpieczenie wyświetlacza smartfonu i tabletu zapewnia naprawę ekranu i jego obudowy bądź wymianę na nowe elementy w przypadku stłuczenia, pęknięcia lub zarysowania. Klienci mają także zagwarantowaną bezpłatną obsługę kurierską, która umożliwia odbiór zepsutego urządzenia  i dostarczenie go pod wskazany adres po naprawie. Szkodę można zgłosić zarówno online, jak i telefonicznie. Klient płaci składkę jednorazowo.

Przy zakupie smartfonu bądź tabletu klienci sieci Neonet mają do wyboru trzy opcje ubezpieczenia o zróżnicowanym zakresie i wysokości składki.

·        Wariant 1 – 99 zł za rok, zakres: ochrona wyświetlacza.

 

·        Wariant 2 – 119 zł za rok, zakres: ochrona wyświetlacza oraz ochrona na wypadek zalania telefonu.

·        Wariant 3 – 139 zł za rok, zakres: ochrona wyświetlacza oraz ochrona na wypadek zalania i kradzieży telefonu. 

TU Europa oferuje w sieci Neonet także przedłużoną gwarancję na zakupiony sprzęt RTV i AGD. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

alicja.hamkalo@tueuropa.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »