Firma » Biznes

Tu, klient ocenia wszystkimi zmysłami

Tu, klient ocenia wszystkimi zmysłami
Zobacz więcej zdjęć »
Doświadczenie i świadomość specyfiki branży, w której działa przedsiębiorca, są niezmiernie ważnymi czynnikami pozwalającymi na zrozumienie potrzeb i sprostanie wymaganiom klientów. W ostatnim w 2017 roku wydaniu Biuletynu Obsługi klienta przybliżamy specyfikę obsługi klienta w gastronomii.

Naszymi gośćmi są Anita i Krzysztof Otrębscy – właściciele warszawskiej restauracji Stacja Wawer. „…Nie chodzi tylko o jedzenie (…) najważniejsze jest dostosowanie się do jego (Klienta- red.) oczekiwań.  Dlatego ważne jest dla nas to, co o nas myślą i jak nas oceniają. Zadanie przez obsługę restauracji pytania: czy wszystko w porządku? Czy smakowało Państwu? To nie tylko grzecznościowy zwrot…” W wywiadzie poruszony zastał także problem doboru personelu i efektywnej współpracy w zespole. Stabilizacja w tym obszarze jest pożądana, ale zmiany mogą mieć też swoją dobrą stronę… Nasi rozmówcy odnieśli się także m.in. do potrzeby i możliwości wykorzystania w ich branży z góry opracowanych scenariuszy obsługi klienta.

W Biuletynie poświeciliśmy też miejsce problematyce związanej z kredytami i pożyczkami. Koniec roku to bowiem jeden z gorętszych okresów „nakręcania sprzedaży”, której towarzyszą wzmożone akcje kredytowe. A to przecież także sprzedaż. Zajęliśmy się też tematyką szkoleń i staraliśmy się przekazać kilka wniosków, które naszym zdaniem pomogą w ich sprawnej organizacji.

Najnowszy oraz archiwalne numery Biuletynu Obsługi Klienta dostępne są pod adresem: http://customercare.com.pl/AKTUALNOSCI/2017_bok.html

Wydawcą Biuletynu Obsługi Klienta jest CCMS, firma świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży. CCMS jest także wydawcą publikacji książkowych z zakresu telemarketingu. Z usług CCMS korzystali m.in.: Toyota Bank,  Infakt, Morizon, pkt.pl, Sanitec Koło, Teleperformance, Energa, Instytut Rozwoju Biznesu (IBD), ITCard, La Lorraine Polska.

Kontakt:

 

Sylwester Kućmierowski

tel.:  780 106 820

mail: sylwester.kucmierowski@ccms.com.pl

 

Robert Waker

tel.: 793 34 44 88

mail: r.waker@ccms.com.pl  

 

www.ccms.com.pl

www.facebook.com/BOK.customercare/

 


 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CCMS
http://ccms.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »