Kultura » Kultura
„Tylko Ty” kolejna powieść Gabrieli Gargaś
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Książka opowiada o wielkiej miłości kobiety do mężczyzny. Jest to opowieść o tym, jak trudne i wymagające odwagi jest adopcyjne rodzicielstwo. Wzruszająca, niekiedy smutna, chwilami zabawna opowieść o tym, jak trudnych wyborów musimy niekiedy dokonać. O silnej chęci odkrycia swoich korzeni, o potrzebie miłości, którą każdy z nas nosi w sobie.
"Tęsknię za Tobą i nie ma dnia, żebym nie żałowała swojej decyzji. Nigdy w życiu niczego nie żałowałam tak jak tego, że Cię oddałam. Była to najtrudniejsza i najgorsza decyzja w moim życiu. Pamiętam dzień, kiedy poszłam z mamą do ośrodka adopcyjnego, gdzie wypełniałam deklarację o oddaniu dziecka do adopcji. Mojego dziecka. Byłam zdezorientowana, kiedy pracownica ośrodka mówiła o całym procesie adopcyjnym. Mówiłam, że chcę zatrzymać moje dziecko, że to będzie córeczka. Wtedy mama złapała mnie za rękę, mówiąc, że to niemożliwe. Wówczas kobieta z ośrodka spojrzała na mamę i powiedziała, że czasami miłość macierzyńska objawia się w tym, co jest najlepsze dla dziecka, bo nie jest podszyta egoizmem. Zaczęłam wówczas płakać, a mama, gładząc mnie po plecach, mówiła, że oddaję je w ręce dobrych ludzi. Te słowa rozerwały na strzępy moje serce. Chcę byś wiedziała, że byłaś kochana, a decyzja, którą podjęłam, była najlepsza dla Ciebie. Mam nadzieję, że kochasz i jesteś kochana….".
Gabriela Gargaś z wykształcenia jest ekonomistka, z zamiłowania bibliofilką. Jej powieści cieszą się niesłabnącą popularnością. Lekki, zabawny styl, realistyczne i nietuzinkowe fabuły stały się kluczem do jej sukcesu. A przede wszystkim jej niepoprawny optymizm i przekonanie, że o marzenia trzeba walczyć.
Wydawnictwo: Filia
Cena: 36,90

Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Halo, tu Twój pies! Zadzwoń do swojego pupila na spacerze z nowym lokalizatorem MOVA SureTrack Pro
Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Komentarze (0)