Motoryzacja » Samochody

Tyszkiewicz i Górka z Pucharem Volvo Gdynia Sailing Days w Latającym Holendrze

Tyszkiewicz i Górka z Pucharem Volvo Gdynia Sailing Days w Latającym Holendrze
Zobacz więcej zdjęć »
Puchar VGSD w klasie Latający Holender zdobyli Jacek Tyszkiewicz i Adrian Górka. Reprezentanci YKP Warszawa oraz UKS FIR Warszawa wygrali sześć z dziewięciu wyścigów.


Ostatniego dnia zmagań Tyszkiewicz i Górka wygrali pierwsze dwa wyścigi i nie oddali prowadzenia do końca regat. Drugie miejsce zajęli Maciej Rokosz i Tomasz Kledzik (Spójnia Warszawa/SRK Latający Holender), którzy triumfowali w pozostałych trzech startach, a trzecią pozycję wywalczyli Zbigniew Filipiak i Piotr Lisiecki (ŻMKS Orlę Szczecinek).
 
Latający Holender to stara olimpijska klasa, w której zdobywano medale na igrzyskach w latach 1960 - 1992.

Podczas Volvo Gdynia Sailing Days 2017 można było podziwiać nie tylko zmagania najlepszych polskich żeglarzy, ale też najnowsze samochody Volvo. W Gdyni nie zabrakło oczywiście drugiej generacji SUV-a XC60, którego poprzednik był najlepiej sprzedającym się modelem w historii szwedzkiej marki. Odwiedzający imprezę mogli też zapoznać się między innymi z największym SUV-em w ofercie Volvo, czyli XC90 oraz uterenowionym kombi V90 Cross Country.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 2 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »