Technologie » Internet

Venti dla Aqua Park

Agencja interaktywna Venti stworzyła nowy serwis internetowy dla największego wodnego parku rozrywki w Polsce – Aqua Park Łódź. Witryna dostępna jest pod adresem www.aquapark.lodz.pl.

Nasza współpraca ze spółką Aqua Park Łódź, która zarządza największym obecnie parkiem rozrywki w Polsce, rozpoczęła się od wygranego przez Venti przetargu – mówi Aleksandra Kumorek, Project Manager z Venti. Zaproponowaliśmy autorski projekt nowoczesnej witryny internetowej spełniającej współczesne ‘standardy interaktywne’ i odpowiadającej na potrzeby aktywnych użytkowników Sieci. Spodobało się!  

Przeczytaj również


Reklama


Serwis miał już swoją premierę. Można z niego korzystać pod adresem www.aquapark.lodz.pl. Internauci znajdą tu nie tylko wyczerpujące informacje na temat atrakcji oferowanych przez Aqua Park, ale także nowe funkcjonalności; forum, galerię, newsletter, kalendarium… które z czasem będą rozwijane i wzbogacane o elementy typowo społecznościowe. 

Mamy nadzieję zbudować w przyszłości wokół tego serwisu społeczność, która popularyzować będzie za naszym pośrednictwem sport, dbałość o urodę i oczywiście zdrowy tryb życia – mówi Ewa Kochanowska, rzecznik Aqua Parku Łódź. http://www.aquapark.lodz.pl http://www.venti.com.pl   

Więcej informacji à Aleksandra Kumorek – Venti, tel. 042 639 89 02 lub a.kumorek@venti.com.pl

Agencja interaktywna Venti działa na rynku B2B od kilkunastu lat, realizując projekty m.in. dla: AIG, Gatta, Konica Minolta, PZU, Real, TP, Vileda. Doświadczony zespół managerów, projektantów zaawansowanych rozwiązań informatycznych i graficznych oraz specjalistów e-marketingu dostarcza Klientom kompleksową obsługę w zakresie działań internetowych. Firma oferuje usługi konsultingowe, wdraża nowoczesne technologie na potrzeby biznesu, buduje strategie obecności marki w Sieci. Rozwija i pozycjonuje serwisy WWW, realizuje kampanie reklamowe online i internetowe programy lojalnościowe, projektuje i wdraża platformy e-commerce oraz systemy zarządzania treścią. Venti jest trzykrotnym laureatem prestiżowego branżowego konkursu Webstarfestival oraz Złota Witryna, w którym nagradza się najlepsze polskie produkcje WWW.






Wasze komentarze (0):

Dodaj Komentarz »

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy

System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

zarejestruj się | zaloguj
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej

Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Zapraszamy do współpracy!

Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów
Dziennikarstwo obywatelskie - porównanie serwisów


Dołącz do nas na Facebooku

Reklama







Kalendarium

Za 7 dni:
7. Festiwal "Świeto Ogrodów" 2012 Kraków - Małopolska
Za 22 dni:
16 czerwca 2012 - seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelności jelita (LGS)"
Seminarium "Problemy skórne a zespół nieszczelnosci jelita (LGS)"
dodaj wydarzenie »

Najczęściej czytane artykuły

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »