Motoryzacja » Samochody

Volvo chce w pełni autonomicznych samochodów do 2021 roku

Volvo chce w pełni autonomicznych samochodów do 2021 roku
Zobacz więcej zdjęć »
Szwedzki producent ma zamiar wprowadzenia na rynek wpełni autonomicznego samochodu do roku 2021. Program Drive Me to fundament drogi do tego celu i dalszego rozwoju tej technologii.


Volvo Cars pokazało wizję możliwości autonomicznych pojazdów prezentując w 2015 roku Concept 26. W ubiegłym roku Volvo Cars rozpoczęło współpracę z Uberem w celu rozwoju technologii autonomicznych samochodów, wprowadzając na drogi testowe auta bazujące na modelu XC90.

Samochody autonomiczne są bardziej komfortowe i bezpieczne, a to oznacza, że łączą najważniejsze cechy aut Volvo. Elektronika czuwa nad bezpieczeństwem i kontroluje drogę w czasie, gdy właściciel samochodu może się zrelaksować albo zająć się pracą.

Volvo ma ambitny plan, aby rozpocząćsprzedaż autonomicznych samochodów do 2021 roku. Jest on związany z projektem, który zakłada, że w tym czasie nikt nie zginie w żadnym nowym samochodzie Volvo.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 6 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »