Motoryzacja » Samochody

Volvo przenosi produkcję modelu S90 do Chin

Volvo przenosi produkcję modelu S90 do Chin
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo ogłosiło, że będzie swój flagowy model produkować w Chinach. Chodzi o standardowe S90, ale tez jego wersję przedłużoną i najbardziej luksusową S90 Excellence.


Nowe S90 będzie najbardziej luksusowym i zaawansowanym technologicznie samochodem, jaki kiedykolwiek był produkowany w Chinach. Oba modele będą produkowane w fabryce należącej do Volvo Cars w Daqing w Chinach. Stamtąd auto będzie eksportowane na cały świat. Ta decyzja wpisuje się w globalną strategię ekspansji i produkcji marki Volvo.

Chiny będą odgrywały coraz większą rolę w naszej globalnej strategii produkcyjnej. W nadchodzących latach nasze fabryki w Państwie Środka będą dostarczały najwyższej klasy pojazdy na cały świat, przyczyniając się do osiągniecia naszego celu sprzedaży 800 000 aut rocznie do roku 2020 – powiedział Håkan Samuelsson, prezes zarządu Volvo Cars.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (5)

 • avatar
  ~Rzecznik Volvo 2017-02-12 23:16:54

  Dokładnie tak - Volvo to marka, która w ostatnich latach bardzo szybko się rozwija. Przeniesienie produkcji, a w zasadzie montażu S90 do fabryki w Daquin jest więc rzeczą naturalną, zwłaszcza, że największe zapotrzebowanie na luksusowe limuzyny jest właśnie w Chinach. Odnosząc się do kwestii jakości - każda fabryka Volvo pracuje według takich samych, wysokich standardów, co oznacza, że samochód z fabryki w Chinach niczym nie będzie się różnił od tego wyprodukowanego w Szwecji.

 • avatar
  ~pelo 2017-02-08 22:08:08

  Skoro rośnie im sprzedaż to nie dziwne, że chcą produkować jeszcze więcej i rozwijać nowe zagadnienia w świecie motoryzacji - Volvo to marka przyszłości.

 • avatar
  ~japanman 2017-02-07 21:52:48

  Mają tam więcej odbiorców na ten model. U nas raczej nikogo nie stać na excellence a standardowa wersja sprzeda się w małym nakładzie. Moim zdaniem decyzja była już dawno podjęta i przemyślana bo w excellence jest mnóstwo miejsca na nogi, a w Azji jest to wyznacznik luksusu i prestiżu.

 • avatar
  ~Malik 2017-02-07 21:50:13

  A niech przenosi..co za różnica. Ważna jest jakość finalna produktu, a nie to gdzie jest wyprodukowane.

 • avatar
  ~ireneusz 2017-02-07 11:57:29

  Rzeczywiście produkcja będzie przeniesiona do Chin, ale nad wszystkim będą czuwać Szwedzi. Kontrola jakości to podstawa. To jest dla Volvo najważniejsze.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 6 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »