Motoryzacja » Samochody

Volvo S90 też w wersji przedłużonej

Volvo S90 też w wersji przedłużonej
Zobacz więcej zdjęć »
Przedłużona wersja S90 jest dostępna wyłącznie z benzynowymi jednostkami napędowymi T4 i T5 i w najmocniejszej wersji T8 Twin Engine.


Ta ostatnia to odmiana jest hybrydą typu plug-in, która w bezkompromisowy sposób łączy osiągi i czystą energię elektryczną tworząc najbardziej komfortowe, ekologiczne i dynamiczne źródło napędu. Ta wersja ma do zaoferowania jeszcze jedną cechę jakże pożądaną w segmencie najdroższych aut. Jest nią idealna cisza panująca w kabinie. Właśnie z tego względu najbardziej luksusowa odmiana przedłużonej wersji – S90 Excellence – będzie dostępna tylko w wersji T8 Twin Engine.

Nowe samochody są wyposażone standardowo w wiele elementów bezpieczeństwa, takich jak wykrywanie dużych zwierząt, City Safety, Pilot Assist, który pozwala na pół-autonomiczną jazdę z prędkością do 130 km/h.

Wszystkie modele Volvo serii 90 są wyposażone w systemy Apple Car Play i Android Auto, które pozwalają na pełną integrację urządzeń mobilnych i zarządzanie nimi z centralnego ekranu dotykowego pojazdu.

S90 i S90 Excellence będą wyposażone w system poprawy jakości powietrza CleanZone. Za sterowanie czterostrefową klimatyzacją odpowiedzialny jest 2,5 calowy dotykowy ekran.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 6 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »