Gospodarka » Przemysł

W OHP w Wodzisławiu odbędzie się giełda pracy EKO-OKIEN

W OHP w Wodzisławiu odbędzie się giełda pracy EKO-OKIEN
Zobacz więcej zdjęć »
EKO-OKNA, to największy pracodawca w powiecie raciborskim, który stale powiększa liczbę zatrudnionych. Tym razem, rekrutacja odbędzie się w piątek, 13 stycznia od godz. 9.00 w Komendzie Ochotniczych Hufców Pracy w Wodzisławiu Śląskim.

Chętni, którzy chcieliby podjąć pracę na produkcji w kornickiej Spółce lub kierowcy ciężarówek mogą wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielkami przedsiębiorstwa.

Firma EKO-OKNA S.A. w ubiegłym roku otworzyła dwie kolejne hale produkcyjno- biurowe, zainwestowała w nowoczesny park maszyn, stale też poszerza swoją ofertę produktów stolarki okiennej i drzwiowej. Obecnie załoga liczy blisko 2,6 tys. osób. Docelowo chce zatrudnić 750 nowych osób do obsługi linii produkcyjnych. Dla kierowców samochodów ciężarowych kat. C+E  przewidziano 50 miejsc pracy. 100 miejsc pracy czeka również na handlowców znających języki obce: niemiecki, francuski, holenderski i włoski. 

Nowych pracowników firma poszukuje, m.in. uczestnicząc w giełdach pracy. Pierwsza odbyła się w ubiegłym tygodniu w Powiatowym Urzędzie Pracy w Raciborzu, w której udział wzięło blisko 100 osób zainteresowanych pracą w fabryce w Kornicach. Teraz mieszkańcy Wodzisławia Śl. będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielkami EKO-OKIEN. Osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się jak wygląda praca w przedsiębiorstwie i zostawić swoje CV. Z wybranymi osobami zostanie przeprowadzona wstępna rozmowa kwalifikacyjna. Należy pamiętać, że w EKO-OKNACH pracuje już wielu mieszkańców Wodzisławia i okolic, a firma oferuje im dowóz autobusem w systemie 3-zmianowym. 

Należy pamiętać, że przez cały czas dokumenty rekrutacyjne można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl, a informacje można uzyskać pod numerami telefonu 799 036 458 (praca w handlu) i 786 864 292 (praca na produkcji). 

Kolejne spotkanie z zainteresowanymi pracą w EKO-OKNACH zaplanowano na 20 stycznia w Powiatowym Urzędzie Pracy również w Wodzisławiu Śl.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 6 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »