Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wakacje w przyczepie

Wiele miesięcy wypatrywaliśmy ze znajomymi odmiennego sposobu zorganizowania wakacji. Dużo mówiono nam o kempingu, z takiego powodu sami zapragnęliśmy sprawdzić tę metodę wypoczynku.

Cena wynajmu samego kempingu to właściwie nie aż tak duży koszt, kwota, uwzględniając przy tym wygodę podróży i zaoszczędzone na hotelach. Zadecydowanie najlepiej zwrócić uwagę przyczepy znanej marki jak chociażby przyczepy kempingowe Tabbert. Firma produkuje różnorakie typy, od najmniejszych, przez średnie, po takie ogromne i obszerne. Dodatkowo wnętrze i nawet używane części do przyczep kempingowych są teraz niesamowicie luksusowe. Możemy odnaleźć w nich często praktyczne, ogromne posłania oraz wysokiej jakości sprzęt do gotowania.

Wakacje spędzone w przyczepie spędziliśmy na jednym z pól dla kempingów w środkowej Chorwacji. Urlop na kempingu był niedrogi w przyrównaniu do ofert, hoteli, czy domów na wynajem w okolicy. Spotkaliśmy na wakacjach wielu miłych podróżujących zafascynowanych taką formą w takiej metodzie odpoczynku. Mieliśmy możliwość dowiedzieć się od nich wiele nt. dziwnych miejsc, o których to nie opowiadają broszury. Dodatkowo całkowita mobilność czy poczucie samorządności, jakie proponowała nam własna przyczepa kempingowa jest doznaniem rewelacyjnym.

Przed podróżą powinniśmy także naprawdę szczegółowo stwierdzić stan techniczny naszego auta, które ciągnąć będzie przyczepę. Ładując ekwipunek do przyczepy kempingowej, powinniśmy rozmieścić je w niej całkiem równomiernie. Oczywiście jednak przed wyruszeniem do wybranej destynacji powinno się zobaczyć, na jakim kempingu dokładnie będziemy mieli możliwość stać przez dłuższy czas wspólnie z naszą przyczepą kempingową. Nie na każdym polu bowiem jest to prawdopodobne.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dabali777

Komentarze (2)

  • avatar
    motorhome.pl 2017-06-23 19:16:23

    Przyczepy są fajne, ale maja swoje wady. Podobnie jak kampery - one też mają swoje wady i zalety. I to zupełnie inny rodzaj turystyki. Nie ma co porównywać z kwaterami.

  • avatar
    ~olka 2017-05-22 14:39:05

    przyczepa jest fajna bo niedroga, ale zauważyłam że niewiele drożej wychodzi jak rezerwuje się kwatery prywatne przez takie serwisy jak Bookapart czy booking


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Agnieszka Krawczyk - spotkanie autorskie w empik Bonarka, Kraków, 27.04, godz. 18:30
Wróźbita Maciej z wizytą w empiku Bonarka, Kraków, 26.04, godz.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »