Technologie » Komputery

Wiodący producent opon specjalistycznych GRI wybiera system IFS Applications w celu udoskonalenia dz

Wiodący producent opon specjalistycznych GRI wybiera system IFS Applications w celu udoskonalenia dz
Zobacz więcej zdjęć »
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że producent opon specjalistycznych ze Sri Lanki — Global Rubber Industries (Pvt) Ltd (GRI) — zdecydował się wdrożyć system IFS Applications™ jako centralne oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP).


Założone w roku 2002 przedsiębiorstwo GRI stało się największym producentem opon specjalistycznych na Sri Lance i zatrudnia przeszło 600 pracowników w ponad 50 krajach. Aby zapewnić wsparcie planowanego rozwoju działalności, firma GRI potrzebowała lepszej przejrzystości całego łańcucha dostaw — od zaopatrzenia w surowce po dostawę gotowych wyrobów — w celu optymalizacji planowania i reakcji na zmiany globalnego popytu.

Po dogłębnej analizie ofert wszystkich uznanych dostawców oprogramowania ERP wybrano system IFS Applications z uwagi na jego możliwości, nowoczesną architekturę oraz bogatą historię współpracy dostawcy z firmami z sektora produkcji przemysłowej. System IFS Applications zostanie wdrożony w całej organizacji, zapewniając kadrze kierowniczej pełny wgląd w zasoby i wydajność, co z kolei przyspieszy podejmowanie precyzyjnych decyzji. Rozwiązanie to zapewni wsparcie kluczowych procesów biznesowych, takich jak produkcja i planowanie, finanse, zaopatrzenie, sprzedaż i marketing, zarządzanie jakością, remonty i zarządzanie dokumentacją.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/erp/wiodacy_producent_opon_specjalistycznych_gri_wybiera_system_ifs_applications_w_celu_udoskonalenia_dzialalnosci_operacyjnej_swojej_globalnej_organizacji.html

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 1 dzień:
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 2 dni:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 5 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »