Moda » Obuwie

WIOSENNE WYZWANIA SKECHERS

SKECHERS GO RUN 400™ – SOLE

Każdej z nas marzy się smukłe i piękne ciało. Luty do doskonały moment, żeby obudzić się z zimowego snu i pomyśleć o powrocie do aktywności fizycznej. Świadomość, że lato przyjdzie zanim się zorientujemy, jest najlepszą motywacją do ćwiczeń, a propozycja Skechers – model Go Run 400 – Sole uprzyjemni powrót na siłownię.

 

Buty Skechers Go Run 400- Sole to świetnie amortyzujące buty, które są niezwykle lekkie i idealnie sprawdzą się zarówno podczas treningów na siłowni, jak również podczas zajęć w plenerze. Cholewka została wykonana ze specjalnej siateczki, która odpowiada za oddychalność i przepuszczalność butów, a podeszwa środkowa, dzięki zastosowanej technologii 5GEN® jest niezwykle elastyczna.

 

Podczas biegania, ważne są różne czynniki dla prawidłowego wykonywania tej czynności. Oprócz odpowiedniej techniki, także technologiczne rozwiązania zastosowane w specjalistycznym obuwiu, sprzyjają bezpiecznemu dla zdrowia uprawianiu sportu. Wkładka Goga Run® amortyzuje wszystkie wstrząsy, utrzymuje właściwą pozycję stopy podczas aktywności fizycznej oraz zapewnia stabilne wyczucie podłoża.

 

Nie czekaj do wiosny, aby zacząć walczyć o swoją sylwetkę. Już teraz wybierz Skechers Go Run 400-Sole, dzięki którym każdy trening będzie bezpieczny i przyjemny. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 2 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »