Motoryzacja » Transport

Wynajem samochodu z kierowcą

Wynajem samochodu z kierowcą
Zobacz więcej zdjęć »
Zdarza się, że potrzebujemy zabłysnąć – poruszać się eleganckim samochodem z odpowiednio ubranym kierowcą. Czy to uroczystość rodzinna jak np. wesele, czy do firmy przyjeżdża ważna osoba, której trzeba zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, czy jeszcze inna okoliczność.

Rozwiązaniem jest wynajem samochodu z kierowcą, w firmie świadczącej takie usługi i dysponującej odpowiednią flotą samochodów. Firma Mat Transport z Krakowa wynajmuje samochody z kierowcą. Dysponuje limuzynami marki BMW i Mercedes zdolnymi zaspokoić najbardziej wybredne gusty. Jej samochody należą do klasy VIP i są to wersje luksusowe z pełnym wyposażeniem. Posiadają skórzaną tapicerkę, drewniane wykończenia, wysokiej klasy klimatyzację i nagłośnienie, pneumatyczne zawieszenie, nastrojowe oświetlenie, przyciemniane szyby dla pasażerów itp. Posiadają oczywiście, także wszelkie systemy elektroniczne gwarantujące bezpieczeństwo podróży. Potrzebujesz eleganckiego i prestiżowego samochodu na wesele, do obsługi klientów VIP, czy do obsługi innego wydarzenia, sprawdź ich ofertę. Jeżeli przyjmujesz zagranicznych gości, kierowca samochodu, który wynajmiesz, będzie biegle posługiwał się językiem angielskim.

Firma Mat Transport Kraków zajmuje się także wynajmem busów i autokarów. W ofercie znajdują się transfery lotniskowe krajowe i zagraniczne, serwis transportowy w czasie trwania konferencji, eventów i wydarzeń państwowych, obsługa wycieczek objazdowych i pielgrzymek oraz zorganizowanych wyjazdów na różnego typu wydarzenia sportowe czy kulturalne, a także wiele innych usług. Busy na wynajem w Krakowie to Mercedesy zabierające od 6 do 21 pasażerów. Autokary na wynajem to komfortowe i bezpieczne pojazdy marki Mercedes, Setra, Neoplan i Iveco dysponujące do 55 miejsc.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Mat Transport - http://www.mattransport.pl/. Jesteśmy w stanie zapewnić przejazd dla jednej osoby jak i grupy ponad 50 osób. Gwarantujemy korzystne warunki płatności oraz ceny. Oczywiście istnieje możliwość negocjacji, potrafimy dopasować ofertę do każdego klienta.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SzybNos

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »