Technologie » Komputery

Złota seria nagród dla Xerox: producent doceniony przez BLI

Buyers Lab Intelligence wyróżniło urządzenia z serii AltaLink i VersaLink. Docenione maszyny podzielono na kategorie uzależnione od liczby stron drukowanych na minutę.

Wyróżnione urządzenia to: Xerox AltaLink C8045, C8055, C8070 i Xerox VersaLink B7025, B7035, C7020 i C7025. Przedstawiciele BLI podkreślają wspólną dla wszystkich urządzeń prostotę użytkowania. Wszystkie urządzenia wielofunkcyjne doceniono także za szybkość pracy i funkcje przyjazne użytkownikowi.

 

·         Seria AltaLink C8000 przykuła uwagę efektywnością wykonywania skanów, a także łatwym dostępem do aplikacji Xerox App Gallery, które usprawnią biurową pracę.

·         Serię VersaLink B700 uznano za ofertę pozwalającą w największym stopniu pracować w trybie druku mobilnego. Doceniono również wyjątkowy panel dotykowy, usprawniający szybkie i bezproblemowe wydawanie poleceń.

·         Serię VersaLink C7000 wyróżniono za łatwość obsługi i wyjątkowo łatwy do skonfigurowania panel dotykowy. Jury zwróciło też uwagę na funkcje ułatwiające zarządzenia flotą urządzeń drukujących.

 

Nagrody Keypoint Intelligence – Buyers Lab’s Pick Awards są przyznawane produktom, które przeszły serię wymagających testów, a przez doświadczonych techników i analityków zostały uznane „Best in Class”. W ten sposób Buyers Lab dostarcza rynkowi wiarygodnych informacji i danych od ponad 50 lat. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Linkleaders

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 1 dzień:
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 2 dni:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 5 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »