Technologie » Telekomunikacja
Złota Strzała dla MIS S.A.
W ramach uroczystej Gali, która zgromadziła blisko 500 gości ze świata IT, dystrybutor Arrow ECS Sp. z o.o. wyróżnił 10 firm w 10-ciu różnych kategoriach, takich jak Edukacyjny Strzelec, Strzelec Marzeń czy Strzały Roku. Przy wyborze najlepszych firm partnerskich, organizatorzy brali pod uwagę efekty współpracy w okresie wrzesień 2010 roku - sierpień 2011 roku. Marcel Kasprzak, prezes wrocławskiej firmy MIS S.A., z rąk członków zarządu Arrow ECS – Adama Stocha i Marka Janasa – odebrał nagrodę dla Najlepszego Strzelca IBM Software za wysoki poziom sprzedaży rozwiązań IBM. - To dla nas ważne wyróżnienie – mówi Marcel Kasprzak. – Od blisko 20 lat dostarczamy firmom i instytucjom rozwiązania, które opierają się na technologiach światowych potentatów branży IT, w tym m.in. IBM. Dlatego cieszymy się, że współpraca z dystrybutorem Arrow w tym zakresie została dostrzeżona i nagrodzona – dodaje.
Inicjator plebiscytu - Arrow ESC - specjalizuje się w dystrybucji produktów informatycznych głównie z klasy korporacyjnej, w zakresie przechowywania danych, bezpieczeństwa sieci oraz infrastruktury programowej. W swojej ofercie ma szereg kompleksowych rozwiązań IBM, dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Złote Strzały Arrow 2011 to inicjatywa nagradzania partnerów biznesowych za udaną współpracę i wysoką sprzedaż dystrybuowanych rozwiązań informatycznych. Organizatorzy zapowiadają, że dołożą wszelkich starań, aby zaproponowana formuła Gali weszła na stałe do kalendarza imprez IT.
Uroczystość wręczenia statuetek w tym roku odbyła się 20 września w Teatrze 6.Piętro, w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Po uroczystym wręczeniu nagród organizatorzy zaprosili gości na spektakl „Chory z urojenia”, w którego tytułową rolę wcielił się Andrzej Grabowski. Partnerowali mu m.in. Joanna Kurowska oraz Wojciech Pokora.
Duże przeszklenia, większe wyzwania. Nowoczesna architektura zmienia technologie szyb zespolonych?
Jak zmieniły się polskie wnętrza przez ostatnie dziesięciolecia? 30 lat projektowania wygody z PEKA
Mit termosu i oddychania ścian
Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele AP. Pomogą MSP zdobyć rynek rozwiązań zewnętrznych
Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Komentarze (0)