Firma » Bankowość

Zyskaj do 500 zł w promocji „Polecam Proste Zasady” Getin Banku

Zyskaj do 500 zł w promocji „Polecam Proste Zasady” Getin Banku
Zobacz więcej zdjęć »
Getin Bank zachęca Klientów, zadowolonych z konta i jakości usług oferowanych przez Bank, do polecania Konta Proste Zasady. Za rekomendację rachunku można otrzymać łącznie nawet 500 zł. Z promocji "Polecam Proste Zasady" można skorzystać do końca października 2018 r.

W promocji „Polecam Proste Zasady” można otrzymać łącznie do 500 zł - 100 zł za każdą poleconą osobę, która otworzy konto w Getin Banku. Co więcej, Klient który założy rachunek z wykorzystaniem kodu polecenia i spełni warunki promocji, otrzyma od Banku 50 zł. Dotychczasowy Klient, aby skorzystać z promocji "Polecam Proste Zasady" powinien wyrazić zgody marketingowe dla Banku oraz wygenerować swój indywidualny kod w Bankowości Internetowej, aplikacji mobilnej, na Infolinii lub w placówce Banku. Swój kod można przekazywać znajomym w dowolny sposób – między innymi wysyłając go sms’em lub mailem bezpośrednio z Bankowości Internetowej lub aplikacji mobilnej.

 

Wystarczy, że nowy Klient zakładając konto Proste Zasady użyje promocyjnego kodu, wyrazi zgody marketingowe dla Banku oraz zasili nowe konto kwotą minimum 1000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy po jego otwarciu. Nagroda zostanie przyznana po łącznym spełnieniu warunków przez obecnego i nowego Klienta.

 

Konto Proste Zasady to propozycja dla tych, którzy cenią sobie proste rozwiązania. Wystarczy jedna płatność kartą debetową lub BLIKIEM w ciągu miesiąca (na dowolną kwotę), by Klient nie poniósł żadnych opłat za prowadzenie rachunku, kartę debetową, przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Konto Proste Zasady zapewnia także dostęp do atrakcyjnych dodatkowych pakietów ubezpieczeń, w tym Pakietu Niezawodnego – pomocy specjalistów w ramach assistance domowego i medycznego – dostępnego przez pierwsze 6 miesięcy bezpłatnie oraz z Pakietu Ochrony Karty.

 

Regulamin promocji „Polecam Proste Zasady” dostępny jest na www.getinbank.pl

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »