Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Clarena Ambasadorem Urody Miss Polonia 2010

Firma kosmetyczna Clarena po raz kolejny będzie się troszczyć o urodę pretendentek do tytułu królowej piękności. Kandydatki do korony Miss Polonii 2010 skorzystają ze specjalistycznych konsultacji i otrzymają kosmetyki dobrane do ich indywidualnych potrzeb.

Dziś, 29 listopada, rozpoczynają się wielkie przygotowania do finałowej gali konkursu Miss Polonia 2010.

Kandydatki do tytułu czeka teraz ponad dziesięć dni ciężkiej pracy - prób, przymiarek i sesji zdjęciowych. Już drugi rok z rzędu zmaganiom podczas zgrupowania towarzyszyć będzie firma Clarena, która zatroszczy się o urodę kandydatek.

- Miss Polonia to synonim piękna, a my pięknem zajmujemy się zawodowo - mówi Patricia Popławska, prezes firmy Clarena. - To dla nas zaszczyt, że możemy doradzać najpiękniejszym kobietom w Polsce. Cieszy nas to tym bardziej, że po ubiegłorocznych wyborach otrzymaliśmy wiele słów uznania i podziękowań - dodaje.

Podczas zgrupowania kandydatkom towarzyszyć będzie specjalista-kosmetolog Małgorzata Zdziebko-Zięba, która doradzi każdej z pań w kwestii dbania o urodę, a także indywidualnie dobierze kosmetyki pielęgnacyjne, które pozwolą utrzymać skórę finalistek w dobrej kondycji.

- Clarena propaguje pielęgnację, która łączy zabiegi kosmetyczne w profesjonalnych salonach z indywidualnie dobraną kuracją domową. Jeśli dbamy o cerę w taki sposób, mamy gwarancje, że zostanie ona dłużej młoda i piękna - zapewnia Małgorzata Zdziebko-Zięba z Clareny i dodaje, że właśnie do tak kompleksowego dbania o urodę będzie przekonywała kandydatki.

Współpraca pomiędzy Clareną i Biurem Miss Polonia będzie trwała cały rok. Nowo wybrana Miss pojawi się na wyborach Miss Kosmetyczek, które odbędą się już 9 stycznia 2011 r. w hotelu Sheraton w Warszawie. Honorowy patronat nad wyborami Miss Kosmetyczek 2010 objęło Biuro Miss Polonia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

CLARENA
http://clarena.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »