Technologie » Komputery

Badanie firmy IFS: 84% firm przemysłowych nie wykorzystuje potencjału internetu rzeczy do wspomagani

Badanie firmy IFS: 84% firm przemysłowych nie wykorzystuje potencjału internetu rzeczy do wspomagani
Zobacz więcej zdjęć »
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, opublikowała wyniki badania na temat wpływu internetu rzeczy (IoT) na przygotowanie firm przemysłowych do transformacji cyfrowej.

Na podstawie ankiety wśród 200 przedstawicieli firm przemysłowych na terenie Ameryki Północnej, tylko 16% respondentów wykorzystuje dane pochodzące z internetu rzeczy przy użyciu oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP). Oznacza to, że 84% firm przemysłowych nie wykorzystuje danych uzyskiwanych z połączonych urządzeń przy podejmowaniu decyzji i działań strategicznych, ograniczając w ten sposób potencjał cyfrowej transformacji związany z IoT.

W ramach badania pytano o znajomość zagadnień związanych z internetem rzeczy w firmie. Badanie sprawdzało również, w jakim stopniu oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP), zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) oraz zarządzania serwisem w terenie (FSM) ułatwia firmom przeprowadzenie cyfrowej transformacji i wykorzystywanie danych z internetu rzeczy.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/badanie_firmy_ifs_84_firm_przemyslowych_nie_wykorzystuje_potencjalu_internetu_rzeczy_do_wspomagania_rozwiazan_erp.html

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »