Gospodarka » Przemysł

Forum Firm zaprasza na spotkanie „Dofinansowanie szkoleń dla firm i pracowników”

Forum Firm zaprasza na spotkanie „Dofinansowanie szkoleń dla firm i pracowników”
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą środę, 21 lutego przedstawiciele Forum Firm w Radlinie zapraszają na kolejne spotkanie dla zainteresowanych przedsiębiorców oraz wszystkich tych, którzy myślą o prowadzeniu działalności gospodarczej.

Tematem przewodnim będzie dofinansowanie szkoleń dla firm i pracowników. 

Spotkanie z Grzegorzem Rippelem, właścicielem Firmy ILLUSTRO z Opola odbędzie się o godzinie 18.30 w restauracji „Leśna Perła„ w Radlinie przy ul. Wiosny Ludów 259. Właściciel firma, który poprowadzi szkolenie posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, ponad 10- letnie doświadczenie, więc doskonale wie jak skutecznie i z powodzeniem wspierać przedsiębiorców. Jako ciekawostkę można dodać, że nawet nazwa firmy nie została nadana przypadkowo, ponieważ z j. łacińskiego oznacza „wskazywać, doradzać”. Tym właśnie zajmuje się firma G. Rippela– wspieraniem i wskazywaniem optymalnych dróg rozwoju.

Podczas wydarzenia przedsiębiorcy dowiedzą się m.in.: w jaki sposób można pozyskiwać dofinansowanie na szkolenia; kto może z nich korzystać i co można zyskać. Osoby, które wezmą udział w spotkaniu będą mieli również okazję poznać całą specyfikę związaną z szeroko rozumianym tematem dofinansowań. 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy jednak pobrać bilet wstępu: https://644975-5.evenea.pl/ 

Warto dodać, że jest to już kolejne spotkanie biznesowe zorganizowane przez przedstawicieli Forum Firm z siedzibą w Radlinie. Przykładowo, w ubiegłym miesiącu prezentację na temat odpowiedniej motywacji w biznesie przedstawiła Barbara Grieger, specjalistka od m.in. psychologii w biznesie. Spotkania, warsztaty czy szkolenia, jakie organizują członkowie Forum mają na celu usprawnić działania firm oraz podnieść kompetencje przedsiębiorców i ich pracowników. 

***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Fot: Forum Firm z siedzibą w Radlinie 

***
Forum Firm z siedzibą w Radlinie jest dobrowolnym stowarzyszeniem przedsiębiorców Radlińskich i Subregionu Zachodniego. Istnieje od 1998 roku. Jest organizacją typu non-profit, niezależną od władz publicznych i apolityczną, zrzeszającą na zasadzie dobrowolności podmioty gospodarcze. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Za 1 dzień:
Magdalena Witkiewicz i Alek Rogoziński z wizytą w Empik Bonarka, 23.06, godz. 16:00
prezent dla Taty - warsztaty
Za 2 dni:
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 5 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »