Moda » Biżuteria

Jak zaprosić gości na ślub i wesele?

Jak zaprosić gości na ślub i wesele?
Zobacz więcej zdjęć »
Okres przedweselny to czas zarówno radości jak i stresu towarzyszącego załatwianiu mnóstwa ważnych spraw, których nie można odkładać na ostatnią chwilę.

 Do tego typu obowiązków należy zapraszanie gości na ślub i wesele.  W jaki sposób tego dokonać, by każda z zaproszonych osób czuła się ważna i niezwykle mile widziana w tym szczególnym dla nas dniu?
 
Szacunek dla gości
 
Zasady głoszą, że gości można zapraszać zarówno osobiście jak i telefonicznie,  jednakże w obu przypadkach trzeba dostarczyć  im wypisane zaproszenia. Trzeba bezwzględnie pamiętać, że rodziców oraz dziadków, a także innych ważnych członków rodziny zaprasza się tylko i wyłącznie osobiście.  Z pewnością nie będzie to dobrze widziane i odebrane jeżeli dla tych osób wyślemy jedynie kartki okolicznościowe w postaci zaproszeń i wspomnimy o weselu przez telefon.
 
Takie osoby jak rodzeństwo, rodzice chrzestni a także ważne jednostki jak na przykład przyjaciele, również powinny być zapraszane podczas osobistego kontaktu. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteśmy w stanie dostarczyć zaproszenia osobiście, wtedy zostaje zaproszenie telefoniczne i można tak uczynić z dalszą rodziną lub znajomymi, jednakże warto pamiętać,  że osobiste zaproszenie jest o wiele lepiej postrzegane.  Goście czują się ważni i wyróżnieni. Jeżeli istnieje tylko taka możliwość to warto każdego gościa zaprosić w ten właśnie sposób. 
 
Warto wspomnieć także o innych zasadach na przykład takiej, że osoby powyżej 18 roku życia powinny dostać własne zaproszenie.  Nie dopisujemy ich do zaproszeń rodziców. W przypadku  u osób w związkach niesformalizowanych, ale stałych, trzeba  dołożyć starań by poznać imię i nazwisko partnera  i je również umieścić na zaproszeniu. Jeżeli osoba dorosła nie ma obecnie partnera,  to zapraszamy ją po prostu z osobą towarzyszącą. Takie drobne elementy, świadczą o szacunku dla naszych gości i będą mile odebrane.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JoannaS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »