Firma » Biznes

Kalendarze czterodzielne dostępne w KupKalendarze.pl

Kalendarze czterodzielne dostępne w KupKalendarze.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Kalendarze czterodzielne to jeszcze więcej miejsca na reklamę Twojej firmy i możliwość planowania na dwa miesiące do przodu. Uszlachetnione folią błysk będą się elegancko prezentować w każdym biurze.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność naszej oferty, wzbogaciliśmy naszą stronę internetową o kalendarze czterodzielne.  Do kalendarzy trójdzielnych dużych formatu 310 x 830 mm dołożone zostało jedno kalendarium i kalendarz tym samym urósł do wymiaru 310 x 1026 mm. Kalendaria mają wymiar 290 x 145 mm i są przyklejane do plecków. Kalendarz wykonany jest na kartonie Alaska 250g i uszlachetniony w całości folią błysk.

Do kalendarza dołączone jest czerwone, przesuwane okienko do zaznaczania daty. Można również dokupić koperty, które dostarczane są osobno.

Czas realizacji wynosi od 6 do 11 dni, w zależności od wybranego nakładu. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z cennikami:

Dla osób, które nie posiadają projektu graficznego oferujemy usługę projektowania lub udostępniamy makietę dla grafika.

Zobacz cenniki i zamów kalendarz dla swojej firmy!

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ewes

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »