Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Kiedy kolej jest lepszym rozwiązaniem niż samolot

Dzięki wdrożeniu nowoczesnych systemów rezerwacyjnych w biurze Bissole Business Travel można kupić bilety na różne pociągi za granicą już przed wyjazdem i włączyć podróże koleją do swoich planów wyjazdów służbowych, czy wakacyjnych.

Jeszcze do niedawna zakup zagranicznych biletów kolejowych był dla podróżnych sporym kłopotem, czy to przez barierę językową, czy trudność w rozczytaniu skomplikowanych rozkładów jazdy czy chociażby wielkie kolejki na dworcach.

Tymczasem korzyści z podróżowania pociągiem jest wiele i firmy coraz chętniej korzystają z tego rozwiązania, wpisując je do swojej polityki podróży. Niejednokrotnie, zwłaszcza w podróżach po Europie, podróż pociągiem okazuje się być szybszym, wygodniejszym i tańszym rozwiązaniem niż podróż samolotem.

  • Podróże pociągiem są średnio dwa razy tańsze niż podróże lotnicze
  • Jeśli mowa o przejazdach w ramach danego kraju czy pomiędzy krajami sąsiadującymi podróże pociągami okazują się być dużo szybsze
  • Praktycznie w każdym kraju przewoźnicy, zwłaszcza na dalszych trasach, w pociągach typu intercity, oferują dwie lub trzy klasy rezerwacyjne
  • Dzięki rozbudowanym rozkładom i szerokiej siatce połączeń kolejowych można znacznie łatwiej zbudować swój plan podróży, a przede wszystkim szybciej rozwiązać pojawiające się nieprzewidziane zmiany w ich harmonogramie
  • Dzisiejsze pociągi zagraniczne to już na prawdę wysoka klasa usług, równająca się praktycznie ze standardami podróży lotniczych.

Biuro Bissole, specjalizujące się w ofercie business travel wprowadziło do ofery możliwość zamawiania biletów kolejowych w Polsce i Europie. Specjaliści biura pomagają też w zestawieniu najkorzystniejszych połączeń i pośredniczą w uzyskiwaniu atrakcyjnych cenowo Rail Passów.

Więcej informacji na Bissole.pl

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bissole.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »