Firma » Finanse

Konkurs stypendialny dla młodych naukowców

Ruszyła trzecia edycja konkursu stypendialnego dla młodych naukowców organizowana przez WSP TWP w Warszawie. Środki na stypendia są przyznawane w oparciu o projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konkurs stypendialny jest organizowany regularnie raz do roku od 2009 r. Obecna edycja konkursu jest edycją przedostatnią. Mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani młodzi naukowcy, kobiety i mężczyźni, piszący pracę doktorską. Czterech zwycięzców może liczyć na dofinansowanie w wysokości 20 000 zł brutto.

Od początku funkcjonowania projektów stypendia otrzymało już 7 doktorantów. Na ich projekty naukowo – badacze przeznaczono 140 000 zł.

Większość środków jest przeznaczana przede wszystkim na realizację badań potrzebnych do napisania pracy doktorskiej. Pieniądze umożliwiają również zakup niezbędnej literatury oraz udział w życiu naukowym, poprzez uczestnictwo w konferencjach i seminariach, również zagranicznych.  A co najważniejsze  - motywują do ukończenia pracy doktorskiej.W podziękowaniach dla Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” dr Anna Andrzejewska pisze: „Przyznane środki mogłam przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z zakupem literatury przedmiotu przydatnej do rozwoju naukowego. Dzięki nim mogłam uczestniczyć w wielu konferencjach międzynarodowych, ogólnopolskich i lokalnych, w których prezentowałam referaty i wyniki badań. Przyczyniły się one w końcu przede wszystkim do finalizacji pracy doktorskiej, która jest pracą badawczą, a więc mogłam dzięki nim zrealizować szereg badań i złożyć ja w planowanym terminie”.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 28.04.2011r. złożyć wniosek osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres Biura Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”, ul. Opaczewska 42/3, 02-372 Warszawa z dopiskiem STYPENDIA.

Wzór wniosku, regulamin oraz inne dokumenty, szczegóły dotyczące udziału i oceny prac konkursowych są dostępne na stronie Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” www.pu.wsptwp.eu oraz na stronie głównej Uczelni www.wsptwp.eu .

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

Stypendia są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przedsiebiorcza

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Za 1 dzień:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 2 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 9 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »