Dom » Wnętrza

Meble do małego pokoju

Ciężko jest zaaranżować ciasny pokój, a kiedy jeszcze musimy pomieścić na takiej przestrzeni naprawdę dużo przedmiotów rzecz robi się jeszcze bardziej złożona. Jak zrobić, by pomieścić wszystko i nie zagracić swojej przestrzeni?

Na początek artykuły wyposażenia wnętrz raczej nie powinny być zbyt potężne. Zamiast jednej wielkiej szafy dużo lepiej sprawdzą się dwie jednak nieco mniejsze, bądź niższe komody. Komody to też rozsądne rozwiązanie gdyż na wysokości naszego wzroku nie mamy żadnych mebli, a taki zabieg wizualnie nie ogranicza małego pokoju. Kolejna kwestia, o jakiej nie należy zapominać: wybrane meble powinny spełniać głównie rolę funkcjonalną. Designerskie meble, których to fronty są przyozdobione z pewnością optycznie zagracą nasz pokój bez względu na to, jak piękne są to motywy. Dogodniejszym wyjściem będzie wybór prostych mebli. Jeśli chodzi o krawędzie, o wiele lepiej wyglądają krągłe fasony, gdyż tego typu, mimo tych samych gabarytów mebla optycznie ograniczają rozmiar, a finalnie wydają się być nieco mniejsze. Gałki meblowe w pokoju koniecznie powinny być podobne, najlepiej proste i pozbawione ozdobników. Kolor mebli dobrze by był możliwie z tych jaśniejszych.

Trzeba jednak pamiętać o tym, że powinien korespondować z barwą ścian. Wybierając sprzęty do małej przestrzeni, ukierunkujmy się na tradycyjną prostotę i funkcjonalność nie natomiast na bogaty rozgardiasz.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dabali777

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »