Kultura » Kultura
Niezwykłe prace czekają na nabywców
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
„Najważniejsze jest w środku“ - tak brzmi tytuł ekspozycji - będzie można oglądać jeszcze do 12 stycznia. Wystawa została bowiem przedłużona z powodu dużego zainteresowania. Cały czas można także kupować prace. Ceny już od 30 złotych. Każda z nich może być wspaniałym, nietypowym i od serca prezentem dla bliskiej osoby
Na zakończenie akcji zostanie zorganizowana aukcja on-line pozostałych prac. Można będzie kupować obrazy on-line, wybierając i deklarując konkretną kwotę od serca. Powstanie specjalny profil wydarzenia na facebooku. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone, na rozwój artystyczny wychowanków ośrodka.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Schüco AF LDC 50 - połączenie designu i efektywności kosztowej
Wanat Meble w DOMOTECE. Polskie meble z ponad 100-letnią historią
Sojusz Potęg: Dreame Technology ogłasza Cristiano Ronaldo nowym Globalnym Ambasadorem!
Łódzkie EXPO Mieszkaniowe w Grupie Murapol z premierą nowej inwestycji, prezentacją szerokiej oferty
Nowoczesna kotłownia w szkole
Komentarze (0)