Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Nowe zabawki w salonikach Kolportera

Nowe zabawki w salonikach Kolportera
Zobacz więcej zdjęć »
W październiku na ekrany polskich kin weszła animowana komedia „The Emoji Movie” opowiadająca historię żyjących w smartfonie emotikonów, a już w listopadzie w salonikach Kolportera można kupić emotikonki-zabawki, będące bohaterami filmu.

W ofercie saloników są następujące emotki:

Candy Feeder – podajnik z cukierkami. Produkt ten przedstawia emotikonki w trzech wzorach do wyboru. Po naciśnięciu otwierają się usta emotki i cukierek wypada na talerzyk, który trzyma w rękach. Jest to połączenie zabawki i słodkiej niespodzianki. Cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych jak i dorosłych.

Candy Projector – latarka z projektorem i lizakiem pudrowym. Każdy projektor jest inny, w kolekcji jest aż sześć różnych emotek, które są wyświetlane po naciśnięciu przycisku. Lizaka szminkę o smaku bananowym wykręcamy z dolnej części lasera. Jest to produkt dla dzieci i dorosłych i co ważne światło projektora nie jest szkodliwe, bez obaw mogą bawić się nim nawet najmłodsi. Projektor można wykorzystać na wiele sposobów, do zabawy z naszym dzieckiem, pupilem, na spotkaniu z bliską osobą – emotka z pocałunkiem serduszkiem sprawdzi się tu idealnie, możemy też poprawić komuś zły dzień wyświetlając uroczy uśmiech.

Surprise Ball – piłka niespodzianka. Jest to plastikowa kolorowa kula z wizerunkiem emotikonki. We wnętrzu znajdują się cukierki pudrowe, naklejka oraz breloczek 3D. Naklejki tworzą serię postaci do kolekcjonowania. Breloczek możemy zawiesić do telefonu, kluczy, piórnika czy plecaka. Ogranicza nas tu tylko wyobraźnia. Breloczki to kule 3D przedstawiające dwanaście różnych emotek. Produkt skierowany dla dzieci i dorosłych.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Prasowe - Kolporter

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Za 1 dzień:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 2 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 9 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »