Gospodarka » Przemysł

„Od pomysłu do przemysłu”, czyli nowy dział projektowo – wdrożeniowy w EKO-OKNACH

„Od pomysłu do przemysłu”, czyli nowy dział projektowo – wdrożeniowy w EKO-OKNACH
Zobacz więcej zdjęć »
Innowacyjność rozwiązań a tym samym wyznaczanie nowych trendów w branży to jedno z najważniejszych założeń mieszczącej się w Kornicach firmy EKO-OKNA S.A. Obecnie w Spółce powstaje dział projektowo-wdrożeniowy, w którym zatrudnienie ma znaleźć ok. 25 osób.

„Od pomysłu do przemysłu” to hasło przewodnie powstającego w EKO-OKNA S.A. działu projektowo – wdrożeniowego. Jego celem będzie kreowanie oraz wdrażanie innowacyjnych koncepcji i rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego funkcjonowania przedsiębiorstwa na wielu różnych płaszczyznach. Aby móc rozwijać nowy dział, firma obecnie poszukuje osób kreatywnych, z nowatorskimi pomysłami, które nie boją się wyzwań, ale też mają pewne predyspozycje i umiejętności, m.in. w zakresie projektowania graficznego czy też materiałoznawstwa. 

 - To dział, w którym ma trwać nieustająca „burza mózgów”, gdzie będą rodziły się pomysły, innowacyjne rozwiązania, zastosowania nowych materiałów, procesów z zakresu funkcjonowania całej firmy, komunikacji między pracownikami, postrzegania naszego zakładu, propozycje, jakich nie ma jeszcze na rynku. Co ważne, tu będą one także projektowane, testowane, wdrażane i przygotowywane do regularnej sprzedaży. - mówi Mateusz Kłosek, prezes Zarządu EKO-OKNA S.A. - Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Mamy ambicje bycia nie tylko liderem w branży, ale także wyznaczania trendów. Wszystko po to, by oferować naszym klientom najlepsze, najnowocześniejsze produkty po atrakcyjnych cenach, wykonane w nowoczesnej technologii, spełniające surowe normy, zarówno jakościowe jak i środowiskowe oraz solidny pracodawca, stanowiący fundament lokalnej społeczności - zapewnia prezes. 

Obecnie do powstającego działu trwa nabór na stanowiska: grafik komputerowy, programista, konstruktor, inżynier projektu i specjalista ds. zakupów. Firma planuje zatrudnić 25 osób. CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl 

To jednak nie wszystko, ponieważ pomysłami i innowacyjnymi projektami, podzielić mogą się nie tylko pracownicy nowego działu, ale także osoby z całej firmy oraz te, które nie są z nią związane. Co miesiąc wybierane będą najlepsze koncepcje. Na ich autorów czekają nagrody: od 50 do 5000 zł. Ponadto spośród pracowników wybierana będzie nagroda miesiąca, czyli użytkowanie firmowego samochodu Smart (bez karty paliwowej). Wszelkie pomysły należy przesyłać drogą elektroniczną: pomysly@ekookna.pl lub też pocztą tradycyjną na adres Spółki: EKO-OKNA S.A. Kornice ul. Spacerowa 4, 47-480 Pietrowice Wielkie, lub też wrzucać do specjalnych skrzynek, rozmieszczonych na terenie zakładu. 


***
EKO-OKNA S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku. Produkcja odbywa się w czterech halach, wyposażonych w najnowocześniejsze, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne. Proces produkcyjny wspierany jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Firma stawia na rozwój i innowacje. EKO -OKNA jako pierwsi w Europie wprowadziły do masowej sprzedaży okna wykonane w technologii kształtowego zgrzewania profili V-Perfect. Firma oferuje kilkadziesiąt różnych systemów okiennych i drzwiowych. Produkuje także systemy przesuwne, rolety, bramy segmentowe czy moskitiery. Wszystko najwyższej jakości, gdyż korzysta z wysokiej klasy materiałów pochodzących od wiodących, europejskich dostawców. Zakład daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości swoich produktów. Działa w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO 9001. Posiada też Certyfikat CE.

***
KONTAKT:EKO OKNA S.A.

www.ekookna.pl 

Kontakt dla mediów:

Justyna Korzeniak

justyna.korzeniak@adventure.media.pl

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl

tel. 32 724 28 84

fax 32 417 01 70

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »