Technologie » Komputery

Oracle ogłosił wyniki III kwartału roku finansowego 2017

W dniu 15 marca 2017 Korporacja Oracle ogłosiła wyniki trzeciego kwartału roku finansowego 2017.


Całkowite obroty kwartału wyniosły 9,2 mld USD, liczone bez GAAP wynoszą 9,3 mld USD i wzrosły o 3% (lub 4% w stałej wartości USD).
 
W trzecim kwartale roku finansowego 2017 sprzedaż subskrypcji usług chmurowych SaaS i PaaS wzrosła o 73% (85% liczona bez GAAP). Sprzedaż wszystkich usług chmurowych (SaaS, PaaS, IaaS) wzrosła o 62% (63% w stałej wartości USD) do kwoty 1,2 mld USD.
 
Tak doskonałe wyniki kwartału i wzrost sprzedaży rozwiązań chmurowych spowodował znaczący wzrost wartości akcji Oracle - o ponad 8% - jest to najlepszy wynik od ponad 2 lat.
 
Pełny tekst informacji prasowej na ten temat można znaleźć na stronie inwestorskiej Oracle (oracle.com/investor). Na stronie inwestorskiej Oracle znajduje się także link do nagranej konferencji internetowej poświęconej omówieniu wyników kwartalnych oraz szczegółowe tabele z danymi na temat wyników kwartału.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Oracle

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »