Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

PERFEKCYJNE WIDZENIE W PRACY - Soczewki okularowe do pomieszczeń

PERFEKCYJNE WIDZENIE W PRACY - Soczewki okularowe do pomieszczeń
Zobacz więcej zdjęć »
Hoya Lens Poland to znany i ceniony producent soczewek okularowych oraz produktów optycznych najwyższej jakości. Eksperci pochodzącego z Japonii koncernu od ponad 75 lat opracowują i wdrażają innowacyjne rozwiązania, dzięki którym HOYA dostarcza soczewki okularowe oraz produkty optyczne oparte na

 

Hoya Lens Poland to znany i ceniony producent soczewek okularowych oraz produktów optycznych najwyższej jakości. Eksperci pochodzącego z Japonii koncernu od ponad 75 lat opracowują i wdrażają innowacyjne rozwiązania, dzięki którym HOYA dostarcza soczewki okularowe oraz produkty optyczne oparte na zawansowanych technologicznie materiałach, konstrukcjach i uszlachetnieniach. W szerokiej gamie produktowej firmy Hoya na uwagę zasługują soczewki do pomieszczeń.

Soczewki do pomieszczeń przeznaczone są do czytania, pracy przy komputerze, w biurze oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest przenoszenie wzroku z przedmiotów położonych blisko na przedmioty znajdujące się dalej. Zadaniem soczewek do pomieszczeń jest korekcja wzroku  w bliży i odległościach pośrednich. Główną zaletą soczewek tego typu jest możliwość obejmowania wzrokiem zarówno dokumentów znajdujących się na biurku, jak i ekranu komputera, a także osób oraz przedmiotów, znajdujących się w dalszej części pomieszczenia.

Standardowe okulary do czytania zapewniają dobre widzenie w ograniczonym zakresie odległości mieszczącym się zazwyczaj w przedziale od 33 do 50 cm od oczu. Soczewki okularowe Addpower TrueForm pozwalają zobaczyć wyraźnie również obiekty, znajdujące się poza tym przedziałem. Soczewki te dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i degresji wartości w górnej części o 0,75 dioptrii, zwiększają zasięg ostrego widzenia. Doskonale spełniają oczekiwania osób z wyższymi wartościami korekcyjnymi do bliży, które skarżą się na wąskie pole widzenia, występujące w tradycyjnych soczewkach do czytania i soczewkach progresywnych.

Dzięki technologii TrueForm, soczewki okularowe Addpower TrueForm optymalizowane są dla każdej indywidualnej korekcji. Gwarantuje to ich użytkownikom lepsze, komfortowe i bardziej precyzyjne widzenie o najwyższej jakości.

 

Firma: Hoya Lens Poland

 

 

 

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Za 1 dzień:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 2 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 9 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »