Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Port Łódź już w świątecznym klimacie

Port Łódź już w świątecznym klimacie
Zobacz więcej zdjęć »
Klienci Portu Łódź mogą poczuć już prawdziwą gwiazdkową atmosferę, która zagościła w Centrum. Dekoracje świąteczne Portu Łódź nawiązują swoją tematyką do dzieciństwa.

Wszystko za sprawą uwielbianych przez najmłodszych pluszowych zwierzaków - reniferów, bałwanków i pingwinów, które pojawiły się na terenie całego Centrum. Atmosfery dopełniają choinki oraz iluminacje świetlne. Na początku grudnia w Atrium, obok sklepu IKEA pojawi się też całkiem nowa świąteczna wyspa, przy której spotkać będzie można najważniejszego gościa - świętego Mikołaja.

Choinka i gigantyczny prezent
Na Patio Portu Łódź Klientów wita 10-metrowa choinka mieniąca się blisko 15 tysiącami niebieskich światełek. Przy wejściu do Centrum stoi duży, prawie 4-metrowy prezent, jest to jedna z najchętniej fotografowanych dekoracji zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Koncepcja dekoracji świątecznych Portu Łódź jest niestandardowa, zaskakuje kreatywnością i zróżnicowaniem - znajdziemy tu, wśród świetlnych drzew i gałęzi, sympatyczne renifery spoglądające na klientów, pluszowe bałwanki i pingwiny, świetlne sople, śnieżynki oraz tradycyjne choinki.

Tysiące światełek
Świąteczne dekoracje Portu Łódź to łącznie 140 tysięcy punktów świetlnych. Iluminacja bazuje wyłącznie na energooszczędnych diodach ECO-LED. Łączna moc potrzebna na zasilenie świetlnych dekoracji Centrum to blisko 13 KW/h. Autorem koncepcji i wykonawcą dekoracji jest firma Multidekor, która specjalizuje się w świątecznej iluminacji centrów handlowych oraz miast w Polsce i Europie Środkowej.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisówAcerola - naturalna witamina C w kapsułkach / tabletkach. Sok z aceroli, acerola w proszku. Wygodne zakupy, intuicyjny sklep. Niska cena , szybka dostawa. Bez rejestracji, tanio!
zielarz-dietetyk.pl

Kalendarium

Za 1 dzień:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 2 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 9 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »