Gospodarka » Przemysł

Protan Polska z Certyfikatem Rzetelności

Protan Polska z Certyfikatem Rzetelności
Zobacz więcej zdjęć »
Protan Polska został wyróżniony w Programie Rzetelna Firma. To inicjatywa skierowana do przedsiębiorców, potwierdzająca ich przejrzystość i uczciwość płatniczą. Dzięki przystąpieniu do certyfikacji, firma podkreśla etyczne zachowania w biznesie.

Rzetelna Firma to program dedykowany przedsiębiorcom, podkreślający rzetelność i uczciwość w relacjach biznesowych. Potwierdza on działania firmy wobec Klientów i kontrahentów, jako podmiotu wiarygodnego i wypłacalnego.


Protan Polska uczestniczy w Programie Rzetelna Firma nieprzerwanie od 2009 roku.

Uczestnicy  programu otrzymują Certyfikat Rzetelności. Patronem programu jest Krajowy Rejestr Długów, który promuje uczciwość płatniczą i pomaga przedsiębiorcom w walce z zatorami płatniczymi. Program skupia obecnie ponad 50 000 przedsiębiorstw ze wszystkich gałęzi gospodarki.

Certyfikat Rzetelności Protan Polska on line: https://wizytowka.rzetelnafirma.pl/P0IO9AAN

Informacja o firmie:

Protan jest norweską grupą przemysłową, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne. Jest jednym z pierwszych producentów membran dachowych. Obecnie sprzedaje produkty do 40 krajów na całym świecie, w tym w większości do krajów europejskich.


www.protan.pl

www.facebook.com/Protan-Polska

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ewelina_Jasinska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Piękno sportów tradycyjnych
Za 8 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »