Moda » Odzież

Przywracamy do życia starą odzież

Przywracamy do życia starą odzież
Zobacz więcej zdjęć »
W dobie ogromnej dostępności nowej odzieży oraz niskich jej cen, spotykamy się ze zjawiskiem przeładowania szaf. Często Nowe ubranie po jednorazowym założeniu wisi w szafie i zostaje zapomniane.

Skąd tak duże zainteresowanie zakupami odzieży?

Zakupy są nowym stylem życia. Całodniowe wyprawy do centrów handlowych nie powoduje już zdziwienia. W dużych centrach handlowych wybór w sklepach odzieżowych potrafi wywołać ból głowy. Towarzyszące temu liczne punkty gastronomiczne, kawiarnia czy szereg usług jak kosmetyka, kina, centra rozrywki, siłownie i fitness powodują, że przebywając w centrum handlowym nie sposób się nudzić. Nic dziwnego, że skłania to wielu młodych ludzi do intensywnych wypraw zakupowych. Do tego niskie ceny w wielu sieciówkach, promocje i wyprzedaże zachęcają do intensywnych poszukiwań i zakupów. Nie ma znaczenia czy dana kurtka czy bluzka jest potrzebna, jeśli jest okazja, warto wziąć. W ten oto sposób stajemy się posiadaczami coraz większej liczby ubrań, które w końcu przestają się mieścić w szafie, a wiele z całkiem nowych okazów gubi się w otchłani szaf i nie znajduje ponownego zastosowania, gdyż nie jest do nich przywiązywana duża waga - jak mówią, łatwo przyszło, łatwo poszło.

uslugi-krawieckie.jpg

Warto dać szansę na wskrzeszenie ulubionych ubrań

Z całą pewnością spośród całej sterty posiadanych ubrań są takie, które szczególnie lubimy. Jednak i te czasami stają się bezużyteczne kiedy zmienia się nasz rozmiar lub ubranie uległo zepsuciu. Do najczęstszych wad należą rozprucia, awarie zamka błyskawicznego, przetarcia. Czy w tej sytuacji trzeba się rozstać z ubraniem, do którego wciąż odczuwamy sentyment? Nie, dlatego usługi poprawek krawieckich będą zabawieniem. Z niepasującą lub zepsutą odzieżą warto wybrać się do pobliskiego zakładu krawieckiego w celu jego naprawa lub ponownego dopasowania do sylwetki. Koszty nie powinny przekroczyć średniej ceny nowego ubrania ale w zamian otrzymujemy w pełni pasujące ubranie, którym możemy cieszyć się dalej. Przeróbki i poprawki krawieckie są usługą, która polega na ponownym przygotowaniu starej, ale także i nowej odzieży i dopasowaniu do rozmiarów właściciela. Poprawki krawieckie będą także wskazane przy uszkodzeniu ubrań. Na stronie Studia Krawieckiego Szeri można przejrzeć całą listę wykonywanych poprawek krawieckich oraz ceny z jakimi można się liczyć zostawiając swoje ubranie do przeróbek. Jak widać samo zwężenia czy poszerzenie sukienki to koszt zaledwie 20-25 zł. Taliowanie koszuli to koszt około 35 zł. Widzimy, że drobne poprawki są tanie i nie warto pozbywać się ulubionych ubrań tylko, dlatego, że nie już nie pasuje.

poprawki-krawieckie.jpg

Częstsze odwiedziny krawca w swoim mieście mogą okazać się niezwykle przydatne. Na pewno w każdej szafie znajdzie się coś zapomnianego, od dawna nieużywanego, co chętnie przywdzialibyśmy jeszcze raz, gdyby tylko było bardziej dopasowane. Czy nie warto jednak wybrać się do pobliskiego krawca?

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

darek87

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
4Dreamers w Empik Bonarka - 24.06, godz. 15:30
Za 3 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »