Firma » Bankowość

Redakcja Bankier.pl wyróżnia aż dwa rachunki Alior Banku w lutowym zestawieniu kont firmowych

Redakcja Bankier.pl wyróżnia aż dwa rachunki Alior Banku w lutowym zestawieniu kont firmowych
Zobacz więcej zdjęć »
iKonto Biznes Alior Banku zajęło I. miejsce w rankingu kont firmowych przygotowanym przez redakcję Bankier.pl. Dodatkowo na IV. miejscu zestawienia uplasował się Rachunek Partner Alior Banku z kartą MasterCard Debit Commercial.

Redakcja Bankier.pl opracowała zestawienie aktualnie obowiązujących promocji bankowych dla firm, skupiając się wyłącznie na akcjach, które umożliwiają zdobycie premii pieniężnych i przedstawiła pięć promocji z największymi stawkami. Tym samym na I. miejscu rankingu uplasowało się iKonto Biznes Alior Banku oferujące aż 1500 zł premii w skali roku, z kolei dodatkowym wyróżnieniem jest umiejscowienie Rachunku Partner na IV. pozycji zestawienia.


Portal uznał iKonto Biznes Alior Banku za zwycięzcę rankingu dzięki promocji „1500 zł dla firm".  Premia jest przeznaczona dla nowych klientów biznesowych, czyli takich, którzy dotychczas nie posiadali żadnego produktu dla przedsiębiorców w banku. Aby ją uzyskać, wniosek o założenie iKonta Biznes należy złożyć za pośrednictwem strony internetowej lub systemu bankowości internetowej Alior Banku.

Posiadacze iKonta Biznes, którzy aktywnie z niego korzystają, mogą liczyć na premię w wysokości do 1500 zł rocznie. Za wykonanie określonych transakcji, m.in. przelewów do ZUS-u czy Urzędu Skarbowego, przelewów natychmiastowych, transakcji kartą, utrzymywanie określonego salda na rachunku czy skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem banku, przedsiębiorcy mogą otrzymać nawet 125 zł miesięcznie przez cały rok. 

Prowadzenie rachunku jest całkowicie bezpłatne. Darmowe są również internetowe przelewy krajowe oraz 5 przelewów natychmiastowych Express ELIXIR i 5 przelewów europejskich w miesiącu. Dodatkowo w prosty sposób można uniknąć opłat za kartę debetową pod warunkiem dokonania i rozliczenia min. 4 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu. Posiadacze iKonta Biznes nie płacą również za wypłaty gotówki z  bankomatów Alior Banku.

Na IV. miejscu zestawienia uplasował się z kolei Rachunek Partner z kartą debetową MasterCard Debit Commercial. W ramach promocji bank oferuje gwarancję stałej, niskiej ceny paliwa na stacjach benzynowych w Polsce - 3,90 zł za litr. Maksymalna wysokość premii za paliwo to aż 100 zł miesięcznie. O zwrot w ramach cashback mogą ubiegać się nowi klienci biznesowi banku prowadzący tzw. uproszczoną księgowość. Aby otrzymać premię za zakup paliwa, wystarczy otworzyć Rachunek Partner w Alior Banku i dokonać co najmniej jednej płatności za paliwo oraz przynajmniej jednej transakcji w dowolnym punkcie usługowo-handlowym na kwotę co najmniej 500 zł kartą MasterCard Debit Commercial wydaną do konta. Dodatkowo należy zrealizować co najmniej jeden przelew do ZUS lub US w miesiącu.
Więcej informacji na temat iKonta Biznes oraz Rachunku Partner można znaleźć na stronie internetowej Alior Banku

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »