Motoryzacja » Samochody

Showroom marki Volvo w Zielonej Górze

Showroom marki Volvo w Zielonej Górze
Zobacz więcej zdjęć »
Od 8 maja br. Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo w Galerii Grafitt przy ulicy Bohaterów Westerplatte 24 prezentuje modele Volvo. Klienci mają okazję poznać skandynawską markę w nowoczesnym, eleganckim showroomie.


– Miejsce, które stworzyliśmy w Zielonej Górze jest odpowiedzią na doświadczenia, jakie od lat zbieramy reprezentując markę Volvo w województwie lubuskim. Cieszymy się, że teraz możemy wraz z naszymi samochodami być bliżej klientów zainteresowanych marką Volvo oraz autami klasy premium. Showroom w Galerii Grafitt nie jest naszym pierwszym projektem punktu sprzedaży samochodów w kompleksie handlowym i po dobrych wynikach pop up store’u w Starym Browarze w Poznaniu wiemy, że tego typu obiekty są dobrze postrzegane oraz oceniane przez konsumentów – mówi Łukasz Jankowiak, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Volvo w Firmie Karlik.

Showroom w galerii handlowej ma wydzieloną, przeszkloną strefę do rozmów z klientami, a na ekspozycji  zaprezentowane są  między innymi  luksusowe modele Volvo z najnowszej serii 90 oraz oryginalne akcesoria Volvo LifeStyle Collection. Osoby odwiedzające to miejsce spotkają się z obsługą profesjonalnych doradców handlowych, którzy służą wiedzą nie tylko produktowo-sprzedażową, ale też doradzą w zakresie doboru najdogodniejszej dla danego klienta formy finansowania lub ubezpieczenia.

Showroom mieści się w Galerii Grafitt na poziomie parteru i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »