Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Suplement diety w walce ze złym cholesterolem

Suplement diety w walce ze złym cholesterolem
Zobacz więcej zdjęć »
Przyjmowanie suplementów diety staje się coraz popularniejsze. Decydując się na zakup danego środka, warto sprawdzić czy faktycznie przysłuży się on zdrowiu.

Niektóre preparaty działają bardziej na zasadzie placebo niż pożytecznego leku. Z pewnością substancją, której należy przyjrzeć się bliżej jest policosanol. To bezpieczny suplement diety, na który powinny zwrócić uwagę szczególnie osoby mające problem z cholesterolem. Okazuje się, że może on być bardzo skuteczny w zwalczaniu nadmiaru LDL. 
 
Czym jest LDL i HDL?
 
 
Osoby z podwyższonym poziomem cholesterolu zapewne nieraz słyszały już o LDL i HDL. Są to lipoproteiny, które składają się na całkowite stężenie cholesterolu w organizmie. LDL nazywany jest tym "złym, natomiast HDL - dobrym. Mają one zróżnicowany wpływ na człowieka. Nadmiar LDL może powodować różne groźne choroby układu krążenia. Regularne przyjmowanie preparatu policosanol może skutkować w redukcji złego cholesterolu. 
 
Właściwości suplementu 
 
Czym tak naprawdę jest policosanol? To naturalny związek, który pozyskuje się między innymi z trzciny cukrowej. Produkowany jest głównie na Kubie. Jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych, możliwe jest więc jego długotrwałe stosowanie. Jak działa policosanol? Wspiera układ krwionośny, redukując poziom złego cholesterolu i podwyższa stężenie tego dobrego. Preparat pomaga także w profilaktyce miażdżycy. 
Przeczytaj również: policosanol działanie.  
 
Kto powinien przyjmować suplement?
 
Poleca się go wszystkim osobom, które mają problemy z cholesterolem i cierpią na choroby układu krążenia. Powinny go stosować osoby z chorym sercem. Jest wskazany dla wszystkich w podeszłym wieku, a także dla osób narażonych na dużą dawkę stresu. Chętnie stosują go także sportowcy i osoby o wzmożonej aktywności fizycznej. 
Wybierz naturalne suplementy diety i dbaj o swoje zdrowie każdego dnia. 
 
Jak przyjmuje się preparat? 
 
Policosanol dostępny jest w łatwych do połknięcia kapsułkach. Można go kupić w aptekach bez konieczności posiadania recepty. Aby uzyskać pozytywne efekty wystarczy przyjmować 20 mg substancji dziennie. Skuteczność z pewnością będzie widoczna w wynikach badań.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sklep ekologiczny
http://www.ekoplace24.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »