Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Travellers’ Choice 2017 dla najlepszych hoteli w Polsce

Travellers’ Choice 2017 dla najlepszych hoteli w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Aż 83% podróżnych, ankietowanych przez największy serwis turystyczny TripAdvisor, podejmuje decyzję o wyborze hotelu lub innego miejsca noclegowego opinią o obiekcie i jego pozycją w rankingu.

 
Co roku, ten największy na świecie opiniotwórczy portal turystyczny przyznaje, na podstawie recenzji i ocen użytkowników, nagrodę Travellers' Choice w 8 kategoriach. W każdej z nich prezentuje TOP 25 - najlepszych obiektów.
 
Po raz pierwszy w historii polskiej edycji rankingu TripAdvisor wszystkie Hotele SPA Dr Irena Eris - Krynica Zdrój, Wzgórza Dylewskie i Polanica Zdrój - zostały nagrodzone w kategorii "Hotele". Do tej pory nie zdarzyło się, aby laureatami zostały wszystkie obiekty z jednej grupy hotelowej. W kategorii "Obsługa" nagroda trafiła do Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, który również otworzył na pierwszym miejscu ranking w kategorii "Luksus". W tej najbardziej ekskluzywnej kategorii znalazł się także Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Hotele SPA Dr Irena Eris od początku współpracy z portalem TripAdvisor® znajdują się na top liście słynnego rankingu. Dzięki opiniom wystawionym przez internautów i gości hoteli są numerem 1 w swoim regionie. Są doceniane przede wszystkim za najwyższej jakości serwis i wyjątkową atmosferę.

Witryny współpracujące ze stroną TripAdvisor® są obecne w 49 krajach i skupiają największą społeczność podróżnych na świecie. Są odwiedzane średnio 390 milionów razy miesięcznie i można na nich znaleźć 435 milionów recenzji oraz opinii na temat 6,8 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji, stanowiąc skarbnicę wiedzy, stworzoną przez samych podróżników, na temat, gdzie warto pojechać, co zobaczyć i zwiedzić oraz gdzie zjeść i przenocować. Dzięki temu można w pełni zaplanować każdy wyjazd, wybierając dla siebie najlepsze rozwiązania.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

HotelSPA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Za 1 dzień:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 2 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 9 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »