Dom » Wnętrza

Tubądzin z Perłą Ceramiki Projektantów 2017

Perła Ceramiki Projektantów 2017 dla kolekcji Pietrasanta marki MONOLITH.

Kolekcja Pietrasanta marki MONOLITH należącej do Ceramiki Tubądzin otrzymała tytuł Perły Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2017. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w wyniku głosowania architektów i projektantów wnętrz, a więc ekspertów, którzy w dziedzinie płytek ceramicznych zwracają szczególną uwagę na design i jakość produktu.


Pietrasanta to kolekcja wielkoformatowych płyt, których wygląd inspirowany był fakturą włoskiego marmuru. Skała ta od wieków stanowi kanon architektonicznego piękna i zdobi najbardziej rozpoznawalne zabytki w takich miastach jak chociażby Rzym czy Florencja. Architekci Ceramiki Tubądzin, odwołując się do tych archetypów, stworzyli kolekcję klasycznych wzorniczo i korespondujących z naturą gresów, których możliwości zastosowania ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Nowatorska kolekcja, doskonała pod względem estetyki i formy. Jest elegancka i świetnie wpisuje się w aktualne trendy wzornicze. Daje ogromne możliwości aranżacyjne. Jej atutem jest perfekcyjne odwzorowanie pięknego włoskiego marmuru i bogactwo modularnych formatów, w tym po raz pierwszy w wydaniu polskiego producenta aż 119,8x239,9 cm, grubości 6 mm – stwierdziło Jury Konkursu dokonując oceny Pietrasanty.

Kolekcję cechuje duża uniwersalność w zakresie wykorzystania. Może ona stanowić ozdobę zarówno salonów jak i łazienek, a także znaleźć zastosowanie jako okładzina mebli, kuchennych blatów czy też być montowana na elewacjach. Płyty dostępne są w szerokim spektrum rozmiarów: od 598x598 mm do 2398x1198 mm. To właśnie ten ostatni format gresów zwrócił szczególną uwagę członków Jury, którzy docenili, że polski producent ma w ofercie płytę o tak dużej powierzchni. Kolekcja Pietrasanta jest dostępna zarówno w wersji polerowanej jak i matowej. Gresy produkowane są przy wykorzystaniu pionierskiej na polskim rynku metody walcowania w procesie ciągłym. Pozwala ona uzyskać szeroką gamę formatów płyt w ramach jednego procesu produkcyjnego. Wyjątkowe zdobienia są zasługą techniki nadruku cyfrowego wykorzystującego najnowocześniejsze drukarki, które wyposażone są w ponad 300 głowic drukujących.

Organizatorem konkursu jest kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych oraz firma CAD Projekt K&A.

 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »