Motoryzacja » Samochody

Volvo XC40 będzie nowoczesnym samochodem dla nowego pokolenia

Volvo XC40 będzie nowoczesnym samochodem dla nowego pokolenia
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo zapowiada kompaktowego SUV-a XC40, który będzie pierwszym modelem serii 40 nowej generacji. Opierać się będzie na platformie CMA, ale przede wszystkim otrzyma najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.


Samochody dziś to nie tylk mechaniczne maszyny, ale zaawansowane urządzenia elektroniczne, zarównie w kwestii systemów bezpieczeństwa, jak i rozwiązań multimedialnych, które można znaleźć we wnętrzu.

– Bazując na badaniach oraz prawdziwych doświadczeniach stworzyliśmy solidny, intuicyjny i praktyczny system. XC40 to idealny samochód dla dzisiejszego pokolenia, które oczekuje pełnej łączności. Wszystkie ekrany zostały zoptymalizowane pod kątem bezpiecznej, łatwej i skutecznej obsługi, aby wspierać aktywną jazdę w mieście
– powiedział Ödgärd Andersson, Vice President Vehicle Software & Electronics w Volvo Cars.

– Podobnie jak w przypadku większych SUV-ów XC60 i XC90, nowe XC40 wyposażono w system łączności Sensus. Oferuje on inteligentny i łatwy w obsłudze interfejs, który umożliwia kierowcom dostęp do wielu funkcji, informacji i usług – podsumowuje Ödgärd Andersson.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Watermelon 2017-09-13 11:20:56

    Zapowiada się naprawdę ciekawy samochód. Raczej miejski, na 2/3 samochód w rodzinie, ale fajnie, że nasycony rozwiązaniami z topowych modeli Volvo, a nie schowany do kąta.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
Piękno sportów tradycyjnych
Za 8 dni:
KONFERENCJA ANTYDOPINGOWA WARSZAWA
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »