Społeczeństwo » Społeczeństwo

Świat Zabaw w Quick Parku Mysłowice

Świat Zabaw w Quick Parku Mysłowice
Zobacz więcej zdjęć »
Galeria handlowa Quick Park Mysłowice otworzyła salę zabaw dla dzieci. Firma Kupper-Automaty podpisała umowę na 132 m2 powierzchni najmu.

Galeria handlowa Quick Park Mysłowice otworzyła salę zabaw dla dzieci. Firma Kupper-Automaty podpisała umowę na 132 m2 powierzchni najmu. 

Firma Kupper Automaty to polski producent oraz importer automatów dla dzieci oraz realizator placów zabaw. Oferuje bogatą paletę automatów zachodnich producentów, ale też automaty własnej produkcji. Strategia rozwoju firmy zakłada zapewnienie kompleksowej rozrywki dla całej rodziny.

– Quick Park stając się centrum życia społecznego i kulturalnego miasta realizuje również ideę zapewnienia szerokiej rozrywki jego mieszkańcom. Toteż z myślą o najmłodszych oddajemy do dyspozycji plac zabaw. Jestem jednak przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Agnieszka Drucis, Dyrektor Marketingu i PR Real2B Development.
Quick Park Mysłowice zapewnia dziś kompleksową ofertę handlowo-usługowo-rozrywkową dla mieszkańców Mysłowic i okolicznych miejscowości. W galerii dostępnych jest kilkadziesiąt salonów topowych marek, m.in.: Reserved, Cropp, House, Sinsay, H&M, Big Star, Diverse, CCC, Martes Sport, Empik, Rossmann, Supermarket Piotr i Paweł, Pepco czy Euro RTV AGD, punkty gastronomiczne – Grycan, Gusto Dominium oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino sieci OH Kino, posiadające cztery sale kinowe z blisko 600 fotelami dla widzów. Miejscy włodarze wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców uruchomili w Quick Parku także Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta. 

Centrum handlowe oferuje bezpłatny parking na 400 samochodów. Ponadto w sąsiedztwie parkingu znajduje się stacja benzynowa Orlen oraz jedyna w Mysłowicach restauracja sieci McDonald’s.

220 TYS. KLIENTÓW
Koncepcja Quick Park Mysłowice od momentu otwarcia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Od 30 listopada do 31 grudnia 2016 roku centrum handlowe odwiedziło ponad 220 tys. klientów. Wpływ na to miała oferta sklepów, która teraz zlokalizowana jest blisko i wygodnie dla mieszkańców Mysłowic i okolicznych gmin, którzy dotychczas chcąc zrobić zakupy w znanych sieciach handlowych, pójść do restauracji lub na film do kina, musieli decydować się na podróż samochodem do Katowic.

QUICK PARK MYSŁOWICE
Quick Park to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Mysłowicach o powierzchni najmu 13 160 m2. W obiekcie znajduje się około 45 sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych oraz pierwsze w mieście wielosalowe kino – OH Kino. Centrum handlowe oferuje również bezpłatny parking na 400 samochodów.

Inwestycja powstała u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych ul. Katowickiej, która jest częścią krajowej drogi numer 79 łączącej Katowice z Krakowem i ul. Obrzeżnej Północnej, będącej obwodnicą miasta. Bezpośrednio przy Quick Parku planowane jest przedłużenie trasy szybkiego ruchu – DTŚ. W sąsiedztwie Quick Park znajdują się największe dzielnice Mysłowic – Śródmieście, Stare Miasto i Bończyk, zamieszkiwane przez kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców.

***
Deweloperem obiektu jest Real2B Development Sp. z o. o., która wspólnie z inwestorami: Retail Parks Fund FIZ AN oraz renomowanymi bankami, realizuje sieć kilkudziesięciu regionalnych hybrydowych centrów handlowych pod nazwą Quick Park na terenie całego kraju. Cechą charakterystyczną Quick Parków jest ich usytuowanie bezpośrednio przy głównych arteriach komunikacyjnych oraz przy największych osiedlach mieszkaniowych. Quick Parki dedykowane są mieszkańcom mniejszych miejscowości – do 100 tys. ludności, którzy wzorem wielkich miast, będą mogli na co dzień korzystać z możliwości i atrakcji, jakie oferują centra handlowe. Wszystko to w jednym miejscu z kwadransem na dojazd. W listopadzie 2016 r. zostały otwarte pierwsze w Polsce tego typu obiekty: Quick Park Strzegom i Quick Park Mysłowice. W przygotowaniach i realizacji są także obiekty w Sulechowie, Olkuszu, Oławie, Pułtusku, Kępnie, Turku oraz Konstancinie-Jeziorna.

***
Zarządcą obiektu jest Property2B Sp. z o.o., firma powołana do kompleksowego zarządzania obiektami komercyjnymi. Świadczy ona pełny zakres obsługi nieruchomości, w tym m. in. audyty techniczne, rekomercjalizacje, HR, prowadzenie ksiąg rachunkowych, budżetowanie, rozliczanie opłat wspólnych i kontrolę należności. Property2B zatrudnia najlepszych ludzi w branży, którzy trwale umacniają relacje z najemcami. 

***
Grupa Real2B powstała w 2013 roku. Tworzą ją Real2B Development – firma dewelopersko-inwestycyjna, która wspólnie z inwestorem Retail Parks Fund FIZ AN tworzy ogólnopolską sieć Quick Parków. Property2B, które zarządza Funduszem RPF FIZ AN oraz nadzoruje jego spółki portfelowe. Capital2B świadczący kompleksowe usługi z zakresu finansowania inwestycji.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

artur@multian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »