Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wrotkarnia na świeżym powietrzu – jedyna taka w Łodzi!

Wrotkarnia na świeżym powietrzu – jedyna taka w Łodzi!
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza miłośników jazdy na wrotkach na Patio Centrum, gdzie w każdy sierpniowy weekend można bezpłatnie wypożyczyć sprzęt i pojeździć na profesjonalnym torze.

Wrotki podbiły serca wszystkich pokoleń. Buty z kółkami okazały się niezwykle popularną atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. A gdzie wybrać się na wrotki w Łodzi? W każdy weekend na Patio Portu Łódź działa jedyna w Łodzi bezpłatna wrotkarnia na świeżym powietrzu. Można tu aktywnie spędzić czas wraz z rodziną i przyjaciółmi. Atrakcję obsługuje dobrze znana wrotkarnia „KołoWrotki” z ulicy Piotrkowskiej 217, która na czas wakacji zagościła w Porcie Łódź. Wrotkowisko zaprasza małych i dużych miłośników tego retro sportu w każdą sierpniową sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 20:00.

Po zabawie na wrotkach, dzieci mogą pobawić się w wielkiej piaskownicy znajdującej się na Patio lub w dmuchanym zamku. Dorośli odpoczną w strefie relaksu, gdzie usytuowane zostały hamaki, leżaki oraz kosze plażowe. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »