Dom » Wnętrza

Wyróżnienie dla Ceramiki Paradyż w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”

Wyróżnienie dla Ceramiki Paradyż w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja Amiche/Amici Ceramiki Paradyż zdobyła wyróżnienie „Łazienka – Wybór Roku”, w jedenastej edycji konkursu, którego celem jest wskazanie najciekawszych i najlepszych produktów wyposażenia łazienek dostępnych na polskim rynku.
 

Do tegorocznej edycji zgłoszonych zostało 138 produktów w 15 kategoriach. Organizatorem konkursu jest miesięcznik "Łazienka", specjalistyczne pismo branży wyposażenia łazienkowego i techniki sanitarnej.

Wyróżniona w konkursie kolekcja płytek ceramicznych Amiche/Amici, łączy w sobie błyszczący kamień i satynowe drewno w nowoczesnym, designerskim zestawieniu. Dopełnieniem płytek bazowych w formacie 30x60 cm są różnorodne, finezyjne inserta, listwy dekoracyjne oraz mozaiki. Kolekcja ta idelanie pasuje do wnętrz pełnych wysublimowanego smaku i ciepła. Warto zwrócić uwagę na misternie wykonane, w każdym szczególe, detale z wybłyszczeniami i graniliową strukturą - mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Ceramiki Paradyż.

W skład 18-osobowego jury weszli m.in. projektanci, architekci oraz przedstawiciele redakcji magazynu „Łazienka". Przy ocenie i typowaniu poszczególnych produktów uwzględniano następujące kryteria: walory wzornicze i użytkowe produktu, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi. Gala wręczenia nagród „Łazienka - Wybór Roku 2012" odbyła się 2 kwietnia 2012 roku w Businessman Institute
w Warszawie.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ceramika Paradyż
http://www.paradyz.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »