Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Zadbaj o swoje serce

Zadbaj o swoje serce
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę w ramach akcji „Teraz Serce!” każdy będzie mógł bezpłatnie wykonać badanie EKG, a także sprawdzić poziom cholesterolu we krwi czy skorzystać z konsultacji dietetycznych. Akcja medyczna odbędzie się na terenie Centrum Handlowego Carrefour w Olsztynie.

W przeciwdziałaniu chorobom układu krążenia niezwykle istotna jest profilaktyka kardiologiczna. Aby ułatwić mieszkańcom Olsztyna i okolic dostęp do specjalistów oraz kontrolę stanu serca, Carrefour Polska – właściciel i zarządca Centrum Handlowego Carrefour przy ulicy Krasickiego 1b – wraz z Telemedycyną Polska S.A. zaprasza wszystkich na specjalną akcję medyczną pt. „Teraz Serce!”.

W sobotę 17 marca w pasażu centrum handlowego każdy będzie mógł bezpłatnie wykonać badanie EKG, które zostanie na miejscu opisane i zinterpretowane przez lekarza specjalistę. Dzięki temu, uczestnicy spotkania od razu dowiedzą się, w jakim stanie jest ich serce, a także, jak prawidłowo się o nie zatroszczyć.

Zainteresowani będą mogli także sprawdzić poziom cholesterolu i glukozy, zmierzyć ciśnienie krwi, obliczyć wskaźnik BMI, sprawdzić ukrwienie kończyn dolnych czy określić czynniki ryzyka zawału mięśnia sercowego. Będzie to również okazja do skorzystania z porad dietetyka.

Akcja „Teraz Serce!” w Centrum Handlowym Carrefour Olsztyn będzie drugim spotkaniem, jakie odbyło się na terenie galerii handlowej sieci. Z bezpłatnych badań kardiologicznych i konsultacji skorzystali już klienci Galerii Grudziądzkiej w Grudziądzu. W akcji wzięło udział ponad 100 osób.

Bezpłatne badania profilaktyczne w ramach akcji „Teraz Serce!” odbędą się w sobotę 17 marca w Centrum Handlowym Carrefour Olsztyn przy ulicy Krasickiego 1b. Badania będą prowadzone od godziny 10:00 do godziny 18:00.

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Carrefour Polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowejPublikuj artykuły i zarabiaj z CentrumPR.
Dziennikarstwo obywatelskie


Piszesz artykuły? CentrumPR to serwis stworzony również dla dziennikarzy obywatelskich. Błyskawiczna publikacja, wysokie miejsca w Google to zalety których może nam pozazdrościć konkurencja.
Dziennikarstwo obywatelskie
porównanie serwisów


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków
Opowieści na dobranoc... - warsztaty dla dzieci. godz. 16:00, Empik Bonarka, Kraków
Warsztaty z Reksiem - godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11
Tappi i przyjaciele - Ekspedycja w Wielkie Nieznane – warsztaty z Marcinem Mortką
OPERACJA - KODOWANIE - SZYFROWANIE - warsztaty detektywistyczne
Warsztaty "Wiosenne ozdoby", Empik Posnania, 17.03, 13:00-15:00
Za 2 dni:
Spotkanie autorskie,Przemysław "Vegenerat" Ignaszewski, Poznań,Empik Plac Wolności,19.03,18:00
Za 3 dni:
AlienGuard Roadshow 2018: Bakotech zaprasza do Gdańska, Warszawy, Wrocławia i Krakowa
Za 10 dni:
Spotkanie autorskie,Kuba Wojtaszczyk, Poznań,Empik Plac Wolności,27.03,18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »